banner526

banner533

banner513

Trabzon Büyükşehir ulaşımda sınıfta kaldı!

Trabzon'da otobüs seferlerinin aksaması vatandaşları çileden çıkartıyor.

Trabzon 25.10.2017, 16:45 25.10.2017, 17:09
Trabzon Büyükşehir ulaşımda sınıfta kaldı!

Haber61 / Haber Merkezi

Trabzon'un ulaşım sorunu vatandaşları canından bezdirdi. 


Hemen hemen her gün Trabzon'un çözüm bulunamayan trafiğine yönelik çok sayıda vatandaş şikayeti iletilirken, yetkililerin buna acil çözüm bulamayışı şikayetleri daha da artırıyor.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin otobüs seferlerinin aksaması hem vatandaşları hem de üniversite öğrencilerini mağdur etti. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne ait saat 16.00 ve 16.20 seferleri Beşirli istikametinden gelmeyince KTÜ 2. öğretimde okuyan üniversite öğrencileri durakta bekleyen vatandaşlar isyan etti. İşin ilginç yanı, Büyükşehir'e ait panolarda "130 yeni otobüs aldık" ilanlarını boy boy yer alırken durakta oluşan uzun kuyruklar, Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını sorgulatıyor. Trabzon'un en önemli hatlarında biri olan KTÜ-Beşirli hattında doğru dürüst hizmet veremeyen Trabzon Büyükşehir Belediyesi, aksak şekilde sunduğu otobüs hizmetini de İETT'nin miadını doldurmuş körüklü otobüsleriyle sağlamaya çalışıyor. 

 
Yorumlar (19)
ayhan 3 yıl önce
Reis bu adamın da istifasını istese ya..
Mustafa 3 yıl önce
Şehir yönetimi tek kelimeyle rezalet. Trabzon belediyesi değil Trapark belediyesi oldu artık. Dağ taş trapark oldu. Yakında bizim sitenin önündeki alanı da Trapark yapacaklar diye korkuyorum.
murat 3 yıl önce
öyle demeyin ama, çok geniş yollara sahip olduğumuz için heryerde yepyeni kabinli otoparklarımız var..
murat k 3 yıl önce
Trabzon'da bu adam nasıl oy alıyor, hala anlamış değilim. Trabzon kesinlikle çok kötü yönetiliyor, hatta hiç yönetilmiyor.
serbay 3 yıl önce
Değişen bir şey olmaz yine onlar oylarını alır
Davut kazancı 3 yıl önce
Akparti topdan iflas etmiş.Trabzonmu kaldı
davut 3 yıl önce
61 proje diye gelip sofor proje ile rekor kıran ordinaryus profesörü tebrik ediyorum
Rahat olun 3 yıl önce
2019 a unutulur bunlar sizde çok şey yapmayın. Daha 2 gün önce orhan başkan aslında iyi ama yalnız kaldı romantikliği vardı burada...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@