banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon Büyükşehir meclisinde kiralama gündemi

Trabzon Büyükşehir Belediye meclisinde Trabel’e yapılacak olan kiralama gündeme geldi.

Trabzon 20.11.2017, 14:50
Trabzon Büyükşehir meclisinde kiralama gündemi

Haber61 / Haber Merkezi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kasım Meclis toplantıları devam ediyor. Başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Başkanlığında toplanan mecliste gündem dışından gelen madde olmadığı için gündeme geçildi.


Meclis gündemine gelen ilk konu, Trabzon Atatürk Alanında bulunan Meydan Parkı 2. Etap içerisinde yer alan Eski belediye binası ile İskenderpaşa cami arasında bulunan Yürüyen merdiven WC’ler ve diğer müştemilatların işletmesi ve bakımı 5 yıllığına bin 500 TL kiralama bedeli ile Trabel AŞ’ye devredildi.

Varlıbaş AVM yanında bulunan açık otoparkın aylık Bin TL kiralama bedeli ile 5 yıllığına Trabel AŞ’ye devredilmesi meclis gündemine geldi. Meclis üyesi Cahit Erdem söz alarak bu otoparkın kaç araç kapasiteli olduğunu sordu. 55 araç kapasiteli olduğu cevabını alınca Bin TL’lik kiralama bedelinin çok az olduğunu söyledi. Mecliste yapılan görüşme sonrasında kiralama bedeli Bin 500 TL olarak ve her yıl TEFE TÜFE oranında artırılması konusunda meclisin oyuna sunuldu. Yapılan oylama sonucunda ise kabul edildi.
 
 
Yorumlar (5)
serdar 3 yıl önce
belediyenin insanları ahmak yerine koymasından sıkılmadımı trabzon 2 saat için 10 lira alıyor trapark. 55 araç ,2 saatte 550 lira , en kötü bilemedin günde 1000 lira kazanır orası. Aylık 150 lira kira ne demek ? kimi kandırıyorsunuz
ALİ KAYA 3 yıl önce
En önemli kriter yandaş olmak.
karamurat 3 yıl önce
atom karınca diye geldi ağustos böceği çıktı iyimi... bu kadar riyakar olunmaz . ama bize müstehak bunlar
murat 3 yıl önce
ağlanacak halimize gülüyorum.
ertugrul kostereli 3 yıl önce
kemeraltinda çarşı camii şadırvanın aylik 7000 tl civariinda kirasi oldugu yerde 24 saat acik meydanda aylik 1500 tl kira komedi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@