7m

uzungöl yayla otel

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde istifa iddiasına cevap geldi!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde istifa ettiği iddia edilen isim Haber61'e konuştu

Trabzon 11.07.2022, 19:38 11.07.2022, 20:05
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde istifa iddiasına cevap geldi!

Son günlerde hakkında istifa ettiği yönünde iddialarla gündeme gelen Trabzon Büyükşehir Belediyesi TRABİTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Gül, ilk kez Haber61.net’e konuştu.

Genel Koordinatörümüz Atakan Kadıoğlu’nun; "Görevinizden ayrıldığınız ve şehri terk ettiğiniz konuşuluyor. Bu doğru mu?" sorusuna Gül, “her yıl bayramlardan önce veya sonra rutin olarak kullandığım yıllık iznimi doğup büyüdüğüm Zonguldak’ta ailemle birlikte icra ediyorum. Görevimin başındayım. Yazılan çizilenlerin benimle bir alakası yok. Açıkçası ilgilenmiyorum da. Şu an ailemle birlikte kurban bayramını huzur içinde geçirmenin gayreti içindeyim” dedi.

Haber61 - Haber Servisi - Atakan Kadıoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde istifa iddiasına cevap geldi!


Yorumlar (3)
Mustafa 1 ay önce
İstifa etmedi henüz ama tüm yetkileri alındı galiba. İyi partili olduğu heryerde konuşulmaya başlanan belediye başkanın akp yönetimi içinde durum değerlendirmesi bu kişilerde eklenince parti açısından çooook problemli gibi duyumlar gırla gidiyor.
cemal kamaci 1 ay önce
Trabzon boyükşeher belediyesi koortinatöru Trabzonlu değil, yani 800.000 kişiden bri koortinstör çımamış. ne menem bir işmiş bu koortinstorluk.
eko 61 1 ay önce
dedikoduyu sevmem [[[[[[[ama sanırım büfe ve hediyelik eşya yerlerı bu kişinin denetimine piyasanın 3 kat üstündeki ürün satışları insanın kafasını karıştırmıyor deyil

Gelişmelerden Haberdar Olun

@