kebir

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde FETÖ sorusu!

Trabzon Büyükşehir Belediye meclisinde bir çalışanla ilgili FETÖ sorusu gündeme geldi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde FETÖ sorusu!

Haber61 / Haber Servisi

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı ikinci toplantısı yapıldı. Toplantı sırasında sorulan bir soru oldukça dikkat çekti. "BELEDİYE'DE FETÖCÜ ÇALIŞAN MI VAR?"

Toplantı sırasında Meclis Üyesi Cahit Erdem, toplantıyı yöneten Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na bir çalışanın FETÖ ile bağlantısı olduğu bilgisinin olduğu ve bu konunun araştırılması gerektiğini söyledi. Başkan Gümrükçüoğlu Cahit Erdem’in sorusu üzerine “15 Temmuz sonrasında Hizmet satınalma kuruluşu da dâhil bütün çalışanları 4 kurumdan sordurdum. Biz üstümüze düşenin fazlasını o zamandan itibaren yaptık. Onu da araştırırız” dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali van
Ali van - 7 ay Önce

Sayın Orhan F. Gümrükçüoğlu, Bu vatan için herşey yapılır ama "Biz üstümüze düşenin fazlasını..." cümlesi kullanılmaz; toprağın altında yatanlar huzursuz olur.

haydar taş
haydar taş - 7 ay Önce

Yahu bir kerede kelime oynu yapmasanız sayın O.F. Gümrükçüğoğlu. Kimi kime sorduğunuz belgeler ile ortaya koyabileceğinize zerre kadar inancım yok.

Bünyamin Erkişi
Bünyamin Erkişi - 7 ay Önce

Bir kişi araştırmak için kafanıza göre kurumlara mı sorarsınız yoksa devletin ilgili emniyet birimlerinden mi istersiniz. Siz kafanıza göre bir taktik ile banka hesabına baktırdım, şöyle yaptım böyle yaptım diyorsunuz. Siz kimsiziniz? Eğer gerçekten araştırma yaptıysanız bu resmi yazışmaları yayınlamalısınız. Eğer ki bu sormalar şifayen ise SİZ kimsinizde bu hakkı kendinizde buluyorsunuz.

Mahmut Kahveci
Mahmut Kahveci - 7 ay Önce

4 kurum hangisi acaba? Eğer gerçek ise tabi

banner393

banner350