banner518

Trabzon Beşköy'de ceset bulundu

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’un Ortahisar İlçesi Beştaş Mahallesinde bir araç içerisinde ceset bulundu. Haber61.Net’in edindiği bilgiye göre; Vatandaşlar Konya plakalı bir araç içerisinde gence ait ceset buldu. Durumu 156 telefonlarına bildiren vatan

Trabzon 15.01.2016, 10:43
Trabzon Beşköy'de ceset bulundu

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’un Ortahisar İlçesi Beştaş Mahallesinde bir araç içerisinde ceset bulundu. Haber61.Net’in edindiği bilgiye göre; Vatandaşlar Konya plakalı bir araç içerisinde gence ait ceset buldu. Durumu 156 telefonlarına bildiren vatandaşlar olay yerine jandarma ekiplerini çağırdı.

Ortahisar İlçe Jandarma ekipleri ceset üzerinde yapmış oldukları inceleme sonucunda şahsın 27 yaşında Karaman doğumlu Abdullah Aslan’a ait olduğu tespit etti. Kesin ölümünün neden olduğu belli olmazken Trabzon Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Burada yapılacak otopsi sonucunda kesin ölümü ortaya çıkacak.

Olayla alakalı soruşturma sürüyor.

Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklama şöyle

15/01/2016 tarihinde saat 09:00 sıralarında Trabzon ili Ortahisar ilçesi Beştaş mahallesi civarında araç içerisinde bir şahsın ölü vaziyette bulunduğunun jandarma görevlileri tarafından nöbetçi Cumhuriyet savcısına bildirilmesi üzerine, Cumhuriyet savcımız derhal olay yerine intikal ederek gerekli tedbirleri almış, olay yeri, inceleme ölü muayene ve otopsi işlemleri yapılıp olayla ilgili soruşturma başlatılmıştır.

 
Yapılan ilk incelemede ölen şahsın 1987 doğumlu Abdullah Aslan olduğu, araç içerisinde bonzai ve esrar maddesinin bulunduğu, ölüm nedeninin ilk bulgulara göre bonzai ve esrar denilen uyuşturucu maddelerin aşırı dozda kullanılması nedeniyle olduğu değerlendirilmiştir.
 
Olay tüm yönleriyle bütün ihtimaller göz önünde bulundurularak hassasiyetle araştırılmakta olup uyuşturucuyla etkin mücadele kapsamında ölen şahsın uyuşturucuyu temin ettiği zehir tacirleri de dahil olmak üzere soruşturma kapsamlı olarak devam etmektedir.
 
Kamuoyunun bilgisine saygıyla arz olunur.

Haber: Şükrü Üçüncü


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
Sinan keleş 4 yıl önce
Şahıs bonzai kullanımı sonrası vefat etmiştir.Artık ibret alın gençler ibret alın! İnsan kendine bu eziyeti neden yaparki,Allah aşkına gençler acıyın kendinize.
Kokucan 4 yıl önce
Sebep olanları bulsunlar doğru cezaevine yoksa devamı gelecektir bu olayların
Turgay ŞAHİN 4 yıl önce
Hükümet RAKI nin kilosununu100 lira yaparsa olacağı budur
Sinan keleş 4 yıl önce
Bu olayıda hükümete bağladınız ayıptır! Maide suresi 90/91 ayeti kerimesinde açıkça yasaklanmış olan alkolü savunuyorsunuz.Birde not düşiyim şahsın aracında alkolde vardı.Biz bu olayın yaşandığı yerin çok yakınındayız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@