Trabzon Beşikdüzü yoluna dikkat

Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Trabzon 20.04.2018, 09:56
Trabzon Beşikdüzü yoluna dikkat

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Beşikdüzü-Trabzon yolunun 0-38. kilometrelerinde üstyapı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 18 Mayıs'a kadar Trabzon-Beşikdüzü yönündeki kuzey şeritlerde ulaşıma tek şeritten kontrollü izin verilecek.

Gerede-Kızılcahamam-Ankara yolunun 25-29. kilometrelerinde üstyapı ve asfalt kaplama çalışmaları nedeniyle 11 Haziran'a kadar bölünmüş yolun Gerede-Kızılcahamam istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım, diğer istikametten iki yönlü gerçekleştiriliyor. 

İzmir-Aydın Otoyolu'nun Torbalı bağlantı kolu 1-2. kilometrelerinde Serbest Geçiş Sistemi montajı ve kavşak çalışmaları nedeniyle 30 Nisan'a kadar İzmir yönünde bant aktarması yapılarak, ulaşım Torbalı yönünde gidiş-geliş olarak sağlanacak.

Anadolu Otoyolu'nun Düzce-Kaynaşlı kavşakları 11-12. kilometrelerindeki köprü çalışması nedeniyle İstanbul-Ankara ve Ankara-İstanbul yönlerinde sol şeritler trafiğe kapatıldı. Ulaşım her iki yönde ikişer şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

TEM Otoyolu'nun Okmeydanı-Hasdal bağlantı yolundaki yapım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti Nurtepe viyadüğü bitiminden İSKİ-AKOM girişine kadar trafiğe kapatıldı. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun TEM-Gebze kavşağında viyadük yapım çalışmaları nedeniyle şerit daraltmasına gidiliyor. Bu kesimde sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önem taşıyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@