Trabzon'a Millet Bahçesi ne zaman yapılacak? Haber61 sordu Gümrükçüoğlu yanıtladı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu basınla buluştu.

Trabzon'a Millet Bahçesi ne zaman yapılacak? Haber61 sordu Gümrükçüoğlu yanıtladı

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Haber61'in sorduğu soru üzerine Avni Aker Stadının yerine yapılacak olan Millet Bahçesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Ankara'da Çevre ve Şehircilik Bakanıyla görüştüm diyen Başkan Gümrükçüoğlu “Bakanımız Projeyle bizzat ilgileniyor. Muhtemelen Kasım ayında proje biterse ardından hemen başlayacak. Şehrin bir akciğeri olacak projedir. Alanlarımız bütün milletindir. Şehir akciğerleri oluşturalım, şehrin buluştuğu yerler ihtisas edelim. Bu arada futbol alanlarını unutuyor değiliz. Akyazı'nın yanındaki alanlar için gerekli görüşmelere başladım. Celil Hekmimoğlu ile birlikte 10 milyonluk bir tesis yapması, tüm amatör kulüplerin çalışabileceği bir yatırım için proje imzaladım. Yeter ki gençler spor yapsın. Hüseyin Avni Aker Stadı'nın olduğu bölgede yapılacak ilk hazırlanan projede bir stad inşaatı yoktu. O projede Cumhurbaşkanımızın düzeltmek istediği bazı yerler olmuştu.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 13:36

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
huseyin
huseyin - 1 yıl Önce

Trabzon'a Millet Bahçesi, sanki 100.000 kisiye is ortami saglanacak..
birakin bu isleri sacmalamayin Millet Bahçesi bu ne ya.. Millette bunu yiyor..

mahmut
mahmut @huseyin - 1 yıl Önce

Yeşil alanlar Trabzon için çok önemli. Trabzon deyince insanın aklına yeşillik gelir ama çıkın bakalım Boztepeye şehre bakıp yeşillik görebilecek misiniz? Ekonomi bambaşka bir mesele, herşeyi buraya bağlamaya gerek yok

ali kabaoğlu
ali kabaoğlu - 1 yıl Önce

başlıga bakarsan tbb başkanı 10000 kişiye iş verecek bir fabrika projesi dersin kişini kendi projesi olmazmı yok millet bahcesiymiş .birşirket kurdurur yandaşa ordakii kafe caybahcelerini kapattırırsıniz .

Yusuf Yıldız
Yusuf Yıldız - 1 yıl Önce

Bahçe park yapın ama bir kere de şu dilinizden fabrika kuracağız üreteceğiz lafını duyalım..İnsanların öncelikle iş alanına ihtiyacı var..

Murat
Murat - 1 yıl Önce

Bu zamlara karşı iş lazım zamlara karşı maaş lazım. Bırakın parkı markı

Orhan yetim
Orhan yetim - 1 yıl Önce

Akparti Trabzon şehrinin vidalarını söktü.Akparti Trabzondan gitmedikce şehir yerinde sayar

Bayram Karaahmet
Bayram Karaahmet - 1 yıl Önce

Başkan’ın projesi hazırdı.Stadın yerine Rezistans ve dükkanlar yapılacaktı! Cumhurbaşkanı “millet bahçesi olacak” deyince rant hayalleri suya düştü.Yalandan yeşillik edebiyatı yapıyor! Şimdide millet bahçelerinin işletmesini yandaşlara verme projesine kafa patlatıyor! Trabzon’da yaşayan Trabzonlular bu başkandan memnun değil, benim gibi yaşamayanda memnun değil!

hhh
hhh - 1 yıl Önce

y.selimi yıkamazsınız oraya mutlaka futb ol sahası yapmalısınız akyazıya kimse gidip futbol oynamaz

Sadet
Sadet - 1 yıl Önce

Tramvay,Demiryolu,Teleferik ve gençlerin eğlenebileceği ortamlar şart.


SIRADAKİ HABER

banner441