Trabzon'a dev sportif organizasyon

Oryantiring Federasyonu ile Trabzon Ortahisar Belediyesi arasında protokol imzalandı.

Trabzon 27.02.2017, 11:12 27.02.2017, 11:39
Trabzon'a dev sportif organizasyon

Haber61 / Haber Merkezi

Türkiye Oryantiring Federasyonu ile Trabzon Ortahisar belediyesi arasında oyunlar protokolü imzalandı. 


İmza törenine Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz, Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Gençlik Hizmetleri il Müdürü Birdal Öztürk, Oryantiring Federasyon Asbaşkanı Fatih Bektaş ve Trabzon Kültür ve Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu katıldı. 

Trabzon’da 6-7 Mayıs tarihleri arasında yapılacak organizasyona 1200'ün üzerinde işitme engelli sporcuların katılması bekleniyor.

Oryantiring Federasyonu Başkanı Hatice Akyüz Trabzon’da bu oyunları gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek "Trabzon’da yapılacak bu organizyona 1200'ün üzerinde sporcunun katılması bekleniyor. Burada yapılacak organizasyonda Milli Takım seçilecek. Milli takımda Samsun'da yapılacak olan olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek. Oryantiring oyunları Mağmat Boğazı ve Gölçayır’da yapılacak. Ayrıca kent içinde de organizasyon var.  Bu organizasyonla birlikte Trabzon’un tarihi ve turistik yerlerini de tanıtmış olacağız ”dedi

Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, oyunların Trabzon’da yapılmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, ”Gelen konukları en iyi şekilde ağırlayacağız. Bize teklif geldiğinde seve seve kabul ettik.Organizasyona her türlü desteği vereceğiz” dedi. 
 
Trabzon'a dev organizasyon
Trabzon'a dev organizasyon
Trabzon'a dev organizasyon
Trabzon'a dev organizasyon
Trabzon'a dev organizasyon
 
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
cemil 4 yıl önce
Gölçayırda organizasyon yapılacak yerin bitişiğindeki dereye lağım kokusundan 5yıldır yaklaşılmıyor. Dilekçe vermediğimiz yer kalmadı kokuya sebep olan işletme sahipleri iktidar partisi mensubu olduğu için yetkililer göz yumuyorlar! Şehir dışından geleceklere Trabzon u reklam etmeyin!!! önce açığa akan lağım kokusunu halledin…
kemerkayalı 4 yıl önce
şunun halkın anlayacağı bir ismi yokmu.vatandaş oryantal gelecek diye oraya akın edebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@