Trabzon'a 3 bin kişilik istihdam alanı!

Canikli Trabzon'da müjdeyi verdi

Trabzon 12.03.2017, 14:16 12.03.2017, 15:54
Trabzon'a 3 bin kişilik istihdam alanı!
HABER61 HABER SERVİSİ

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli Trabzon ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu.

Canikli, Trabzon'da Deliklitaş'ta bulunan Karayolları'nın kullandığı ve çıkmak üzere olduğu arazinin belediyeye devredilerek burada büyük bir istihdam alanı yapılması için çalışma yapacağını söyledi.

Canikli açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Kalkınma ile ilgili bütün modelleri ve projeleri hayata geçirmemiz gerekiyor. Karayolları arazisinin arazi sıkıntısı çerçevesinde değerlendirilerek katkı sağlaması noktasında buranın Trabzon ekonomisine katkı sağlaması noktasında gerekeni yapacağız. 500 işyerinin faaliyete geçeceği 3000 den fazla istihdamın sağlanacağı bir yer olarak değerlendirileceğini belirtmek istiyorum. Belediyeye devir noktasında olmasa da başka bakanlığa devri konusunda olabilir. 
Çevre yolunu da bir an önce hayata geçirmemiz gerekiyor. Çünkü yükü artık kaldırmaz hale geldi. Yerleşim yerlerimizi zorluyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
davut 4 yıl önce
Benim anlamadığım şey serbest ekonomi modelinde değil miyiz? Bir yerde istihadama ihtiyaç varsa bu sağlanır, bunun müjde kısmı nerede? Yoksa bizim vergilerimizle bir kısım yandaşlara asgari ücret mi vereceksiniz seçim öncesi? Trabzon'a fabrika kuruldu da biz mi unuttuk? Ha 61 proje vardı, sanırım bu seçimde 62, 63 proje falan yaparsınız.
ibrahim çevik 4 yıl önce
Bizde yedik efendi.. Bu 3.000 kişilik kadro sazan yemi. geçen seçimdede taşeron lara kadro dediniz nerede. Bitti artık deniz bitti. bu ülke bu yazı atlatamaz, işte bu yüzden 2019 da yürülüğe girecek Başkanlık seçini yasasınıu bugun palaspandıras oylamaya gidiyorsunuz. Trabzonlu bilir en yakın ve canlı örnek kanuni bulvarı stop dedi. demirler paslanıyor. Para bitti, Çul kavgasına düştü akp..
Gülizar kirimlioglu 4 yıl önce
Trabzon kanuni mah.nimet şok delik deşik yolları yapılmasını istiyoruz ckurlasmis yerleri doldurarak de yil tamamen yapılmasını istiyoruz zafonoz köyünün yüksek kesimleri yeni asfalt yapılırken şehrin yakını nimet sokak perişan halde
Bozuk zihniyet akp 4 yıl önce
Ne dersin.Refarandum öncesi ağzıma bal tadı geldi ama yemedim.
Bir dost 4 yıl önce
Çukurçayırdaki çukurlara acilen el atmaları lazım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@