Trabzon 112’den Afrin’e selam

Trabzon 112 ekibi Afrin’deki Mehmetçiğe destek verdi.

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon 112 çalışanları hazırladıkları koreografi Afrin operasyonundaki Mehmetçiklere destek verdi.


Trabzon Bölge Eğitim Merkezi Trabzon’a bağlı Rize ve Artvin illerinin de katılımıyla 05-08 Mart 2018 tarihleri arasında 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliği ve bağlı istasyonlarda çalışan personele yönelik olarak, Ambulans Sürüş Teknikleri Eğitimi gerçekleştirildi.

Eğitim; Bölge Eğitim Koordinatörü Dr. Efnan Bayrak Erbölükbaş yönetiminde, Kurs Koordinatörü ATT Mustafa Bilgin ve 9 eğitimci ATT İsmail Sezen, AABT Çağlar Öncer, ATT Onur Varol, ATT Recep Hafızoğlu, ATT Uğur Velioğlu, ATT Mehmet Uzuner, ATT Barbaros Korkmaz, ATT Onur Yavuzdemir tarafından, 20 kursiyerin katılımıyla gerçekleştirildi.

SELAM GÖNDERDİLER

Kurs sonrasında hazırladıkları koreografi ile yere dubalarla Afrin'e selam yazdılar ve ambulansların arasında Türk bayrağı açarak Mehmetçiğe destek veriler.

Trabzon 112’den Afrin’e selam
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa Sayar
İsa Sayar - 10 ay Önce

ALLAH razı olsun izlerken tüylerim diken diken oldu. Yalnız zurna yerine kemençeyle çalsalarmış karkıyı daha iyi olurdu.

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441