TİSKİ personel alımı sınav tarihleri belli oldu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü'ne bağlı TRABSU A.Ş.'ye personel alımı için yapılacak sınav tarihleri belli oldu.

Trabzon 12.06.2020, 11:52 12.06.2020, 12:09
TİSKİ personel alımı sınav tarihleri belli oldu

TİSKİ Genel Müdürlüğüne bağlı TRABSU AŞ. personel alım ilanına başvuran ve başvurusu geçerli sayılan adaylar için yapılacak uygulama sınavı 18-21 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu olan TİSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren TRABSU AŞ. 2 adet Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), 31 adet Sıhhi Tesisatçı veya Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri ve Boru Tesisatçıları personel alım ilanına başvuru yapıp, başvuruları geçerli sayılan ve listelere yapılan itirazlar sonucu itirazları kabul gören adaylardan oluşan uygulama sınavı listesi yayımlandı.

18-21 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA

Listede ismi bulunan adaylar 18 Haziran Perşembe ile 21 Haziran Pazar günleri arasında Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün Esiroğlu İçme Suyu Arıtma Tesisinde (Esiroğlu Mahallesi Kani Efendi Caddesi No:146 Maçka/Trabzon) belirtilen saatlerde uygulama sınavına tabi tutulacaklar. TİSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, adayların listede belirtilen uygulama sınavı saatlerinden 30 dakika önce uygulama sınavı alanında hazır bulunmaları istendi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Yav he he 1 yıl önce
Sanırım torpili olan yok aralarında inşAllah hakeden alır ????????
Vatandaş 1 yıl önce
Şimdiden kimin gireceği bellidir sınav formalite...
Sek 1 yıl önce
Trabzon kötü yönetiliyor daha doğrusu yönetilemiyor.Hak eden değil,bir şekilde illegal yöntemlerle makamlara geliniyor.Bu şekilde Trabzon bir adım ileri gidemez ki gidemiyor.
TRABZON AŞIKTIR 1 yıl önce
Herkez kendi işi ile uğraşırsa hiç-bir problem kalmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@