banner556

TİSKİ personel alım sonuçları açıklandı

TİSKİ Genel Müdürlüğü personel alım sonuçları açıklandı. Başvurunun yoğun olduğu beden işçisi pozisyonu için kazananlar noter tarafından belirlendi

Trabzon 23.03.2020, 00:08 23.03.2020, 00:14
TİSKİ personel alım sonuçları açıklandı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı kuruluş olan Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü, Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi (TRABSU) personel alım sonuçları yayınlandı.

17-23 Şubat tarihleri arasında yapılan TRABSU Personel Alım mülakatları neticesinde 25 iş pozisyonu için komisyon kararları neticesinde asıl ve yedek listesi belirlendi. Başvuru ve mülakata giren aday sayısının yoğun olduğu beden işçisi pozisyonu için ise komisyonca başarılı görülen adaylar arasından Yomra 2. Noteri Fatih Aliyazıcıoğlu tarafından kura çekilerek asıl ve yedek listeleri oluştu. 

27 ayrı iş pozisyonu için 223 personel alım ilanına çıkan TİSKİ Genel Müdürlüğü, sürecin sonunda, uygun şartları taşıyan aday bulunamaması nedeniyle 26 iş pozisyonunda 188 yeni personeli kadrosuna dahil edecek. 28 kişi de yedek listede yer aldı. 

Personel alım sonuçları Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin (www.trabzon.bel.tr), TİSKİ Genel Müdürlüğü'nün (www.tiski.gov.tr) ve Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi'nin (www.trabsu.com.tr) internet adresleri üzerinden duyuruldu.

LİSTEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (16)
Yiğit Koç 11 ay önce
Anlamadığım neye göre başarılı sayılıp sayılmadığı...mülakatta en uzun geceyi sordular ne alakaysa artık 21 Aralık dedik..buna göre mi başarılı veya başarısız..küfür etmiyorum ama gerisini siz anlayın
Recep kahraman 11 ay önce
Beden işçisi için madem kura yapacaklardı ki bundan hiçkimsesinin haberi yoktu neden mülakat yaptılar ve bu kurayı neden hiç kimse takip edemedi virüs vardiye ise neden canlı kimse izleyemedi mülakattan sonra kura işlemi etik değil bizce aynı görüşte olan kişiler var ve bu duruma kimse inanmıyor Allaha havale ediyoruz vebali olanları
Murathan Kantarci 11 ay önce
Beden işçisi olarak mülakata gelen 11 arkadaş sihhi tesisatçı olarak işe alınmış hayırlı işler
Umutsuz Vaka 11 ay önce
Ne zaman yüzümüz güldü ki
Hayal.. 11 ay önce
Listenin çok adil olduğunu zannetmiyorum. O listede olması gereken çift lisans sahibi onlarca mühendis arkadaşım var. Neye göre yapıldı bu alım? Ki üstelik iki alanında da tecrübe sahibi ve son derede bilgili iken?
Cemal 11 ay önce
Yok birader, senin bütün emek ve çabalarını içine etmek için var olan aşağılık bir kesim var! bu kesim ölmeden dayın yoksa umudunda başarında yerin dibine batsın. Allah kullarını şu aralar virüsle sınarken siyaset üstünden başkalarının haklarına girenlerinde kendilerine değil en sevdiklerini bu virüsle imtihan etsin inşAllah..
İsimsiz 11 ay önce
Sabahın köründe derenin kenarında işimi gücümü birakip tiskiye mukalata geldim gayette güzel geçmişti sonuç hüsran. Mukalatin başarılı olması için ne olması gerekiyordu merak ettim. Hakkımı yiyen varsa haram olsun kan olsun.
İsimsiz 11 ay önce
Önce kura çekip sonra mülakat yapabilirdiniz hadi kura cekimi yaptınız niye kapali oda arkasinda yapildi bu mu şeffaf belediyecilik bu mu liyakat yedek listesi bile torpil li Allah yedirmesin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@