alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Tepkiler üzerine Derya Uluğ konseri iptal edildi

Derya Uluğ konseri gelen tepkiler üzerine iptal edildi.

Trabzon 04.07.2019, 10:55 04.07.2019, 12:44
Tepkiler üzerine Derya Uluğ konseri iptal edildi

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon'da bu yıl 29.'su 18-20 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Akçaabat Müzik ve Halkoyunları Festivalinde sahne alması beklenen Derya Uluğ'un konseri gelen tepkiler üzerine iptal edildi.

Şarkıcı sosyal medya hesabından 3 temmuz ile ilgili olarak yayınladığı  "3 Temmuz bir KUMPASTIR.Aynı zamanda diriliştir, direniştir", "Başta Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman, yönetim ve oyuncularımız olmak üzere tüm FENERBAHÇE CAMİASININ hakkı yenmiştir.UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ" mesajları nedeniyle Trabzonspor taraftarları tarafından tepki görmüştü.

Akçaabata Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim konu ile ilgili olarak kendisine yöneltilen soru üzerine konserin iptal edileceğini söyledi.

Başkan Ekim, “Konser verecek sanatçılardan biri talihsiz açıklama yapmış, bende iyi bir Trabzobspor taraftarıyım. Konuyla alakalı gerekli düzenleme yapılacak. Sanata saygımız sonsuz ama 3 Temmuz süreci bizim için çok önemlidir. Trabzonspor şampiyonluğu elinden alınmıştır. Bu konu bizim için hassas bir konudur. O konser iptal edildi sanatçımızı değiştireceğiz” dedi.

TARAFTAR ONLARI İSTİYOR

Trabzonspor taraftaralrı sosyal medyada yayınladıkları mesajlarda konsere Trabzonsporluluğu ile bilinen Seren Uzun ve Rafet El Roman gibi sanatçıların davet edilmesi gerektiğini görüşünde birleşti.

Tepkiler üzerine Derya Uluğ konseri iptal ediliyor


Yorumlar (18)
Erçin Aslan 2 yıl önce
Belediyeler konser yapmasın sanatçıya verecekleri parayı fakir fukaraya dağıtsınlar
Ali 2 yıl önce
Helal olsun cok dogru karar verilmis
Nuri 2 yıl önce
Trabzonluya laf edeceksin ve sonra gelip bu şehirde konser vereceksin yok öyle yağma doğrusunu yaptı buda Trabzonluların gücünü gösterdi... Alacağın paraların üzerine soğuk su iç tanımadığım sanatçı ????
halk 2 yıl önce
başkan tebrik ediyorum. halktan gelen sese her zaman kulak verirsen halk seni bağrına basar. okadar
Galip 2 yıl önce
Bu tepkiye bile gerek kalmamalıydı, önceden araştırsınlar. Belediyeler daha çok klasik müzik konseri versinler. Sanatçılar çok geliyor zaten
Recep KARABAK 2 yıl önce
Seren uzun ve Rafet El Roman her fırsatta Trabzonspor a destek açıklaması yapmıştır. Bu şehre gelmekte ekmeğini yemekte hakkıdır.
yasar 2 yıl önce
doğru karar. Seren i isteriz.
Hasan 2 yıl önce
Böyle bir sanatçıyı tanımıyorum. Sanatçı sanatını icra etmeli.
Hasan 2 yıl önce
O başkan açıklamayı gördüğü an iptal ermeliydi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@