Tabelayı hiçe saydılar! Barajın yanı başındaki...

Trabzon’un su ihtiyacını karşılayan Atasu Barajı’nın yanı başına atılan çöpler tepki çekiyor.

Tabelayı hiçe saydılar! Barajın yanı başındaki...
banner432

Haber61- Haber Servisi- Berna Yılmaz 

Trabzon'un genelinin içme suyu ihtiyacını karşılayan Atasu Barajı'nın yanı başına atılan çöpler vatandaşların tepkisine neden oldu.

Maçka ilçesinde bulunan Atasu Barajı’nın yanı başına atılan inşaat kalıntıları, hurda malzemeler, pet şişeler ve gazete kağıtları görüntü kirliliğine neden olmasının yanı sıra barajı da kirletiyor.
Ayrıca çöplerin atıldığı yerin hemen yanı başında “lütfen çevremizi temiz tutalım” tabelası da ironik bir görüntü oluşturuyor.

Bu kötü tabloya tepki gösteren duyarlı vatandaşlar alanın bir an önce temizlenmesini ve gerekli önlemlerin alınmasını istiyor.


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 17:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZayeraliTs
ZayeraliTs - 6 ay Önce

Biz nasıl bir millet olduk böyle ki bırakın başkasını saygıyı kendimize bile saygımız kalmamış sonuçta buraya attığın pisliği yine sen içeceksin. Hani nerde kaldı yüce peygamberimizin (S.A.V) “Temizlik imandandır “ hadisi Şerif’lerine riayet. Yazık bize

Ferşad
Ferşad - 6 ay Önce

Niye naylon poşet paraylanmis diye isyan ederiz cevabı foto larda var kendimiz ettik kendimiz bulduk bedava olunca al at doğaya paralı olunca kıymete bindi sularda da plastik yasaklansin

Ömer durmuş
Ömer durmuş - 6 ay Önce

Cöplerın toplaması cevreye zarar vermeden ımha yapılması beledıyenın görevı.

m.bekar
m.bekar - 6 ay Önce

24 saat görevlisi olmalı....

SIRADAKİ HABER

banner393