banner526

banner533

banner513

Sürücüler dikkat: Trabzon'da bu yol 9 gün boyunca...

Karayolları Trabzon'daki yol için uyardı.

Trabzon 09.11.2017, 09:47
Sürücüler dikkat: Trabzon'da bu yol 9 gün boyunca...

Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu'nun Susuz-Çeltikçi kavşakları Orhan Gökberber viyadüğünün İstanbul istikameti 6-8. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşım Ankara istikametinden iki yönlü gerçekleştiriliyor. 

TEM Otoyolu'nun Adapazarı-İzmit doğu kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle Adapazarı-İzmit yönü 07.00-17.30 saatlerinde trafiğe kapatılıyor. Bu kesimde ulaşım, Adapazarı kavşağından D-100 yoluna yönlendirilerek, İzmit doğu gişelerinden tekrar otoyola geçiş yapılıyor. Sapanca otoyol kavşağı da trafiğe kapalı tutuluyor. 

TAG Otoyolu'nun Düziçi-Osmaniye kavşakları 9-12. kilometrelerinde üstyapı çalışması nedeniyle Gaziantep-Adana istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma Adana-Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü izin veriliyor.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 17-21. kilometrelerinde üstyapı, asfalt ve sanat yapıları çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun Kızılcahamam-Gerede istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanıyor. 

Akçaabat-Trabzon yolunun 46. kilometresi Beşirli Spor Kompleksi mevkisindeki bağlantı yolunda yapılacak yaya üst geçidi nedeniyle ulaşım 18 Kasım'a kadar tek şeritten kontrollü gerçekleştirilecek. 

Konya-Aksaray il sınırı yolunun 67-72. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@