Sümela'ya teleferik ne zaman yapılacak?

Başkan Gümrükçüoğlu, merakla beklenen proje hakkında açıklama yaptı.

Trabzon 25.04.2018, 13:39 25.04.2018, 13:45
Sümela'ya teleferik ne zaman yapılacak?

Haber61 / Haber Servisi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Maçka'da bulunan tarihi Sümela Manastırı'na yapılacak teleferik projesinde gelinen noktayı anlattı. 


Başkan Gümrükçüoğlu, turizme katkıda bulunacak proje için şu bilgileri verdi: "Sümela Teleferik projesi ihale aşamasına geldi. Sümela'nın yapımı tamamlanınca yapılacak. Onaylarını aldık, ihale aşamasına geldi. Türkiye'nin en önemli teleferik projesidir. "
Yorumlar (6)
kamil 3 yıl önce
61 proje diye diye milleti kandırdın durdun. Git Orduya gör 1061 projeyi. Öğren belediyecilik neymiş. Adamlar nerden nereye geldi, git gör ve UTAN.
Can 3 yıl önce
Çok geri kaldık maalesef bu güzel şehri bu kadar güç arkasindayken mahvetti yazık geçen zamana
serdar 3 yıl önce
bi tane işide bitirdik açıyoruz gelecek hafataya deyin. hep proje yaptık, hep ihaleye çıktık. kaç yıl oldu?
teleferik 3 yıl önce
2002'den bu yana iktidardaydınız da neden yapmadınız,seçim yaklaşınca yalanlarınıza başladınız tekrardan,size sadece menfaati için katlanan yarımlar inanır
cahilsiniz lan hepiniz 3 yıl önce
ulan heryeri batırdınız sumelaya teleferik ne alaka doğallığını bozmadığınız yayla köy mü kaldı utanmaz herifler bide millette yorumlarda geç kalındı yazmış tam talan kültürü lan yamyamsınız alayınız
serhan 3 yıl önce
Bence kaşüstüne teleferik yapmalı...kaşüsütünden numune hastanesine kadar kablo döşemeli.. Arsaları daha bir değer kazanır.. zaten onun için Trabzon kaşüstünden ibaret..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@