Sümela Manastırı’na akın ettiler! Uzun kuyruklar oluştu

Trabzon’da vatandaşlar Sümela Manastırı’na akın etti.

Trabzon 02.08.2020, 18:33
Sümela Manastırı’na akın ettiler! Uzun kuyruklar oluştu

Haber61 – Haber Servisi – 28 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın videokonferans yöntemi ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla ziyarete açılan Sümela Manastırı Kurban Bayramı’nde ziyaretçilerin akınına uğradı.

Restorasyonunun tamamlanması sonrasında açılışı gerçekleştirilen Manastır’ı ziyaret etmek isteyen vatandaşlar Altındere Milli Parkı ve Sümela Manastırı’nın girişinde uzun kuyruklar oluşturdu.

Sümela Manastırı’na akın ettiler! Uzun kuyruklar oluştu

Yorumlar (2)
Şevket 6 ay önce
Geçen hafta ziyaret ettim. Daha çok yerin açılacağını düşünüyodum. Ama yinede emekleri için bakanlığımıza teşekkür ederim. Yalnız en büyük sıkıntı araçları yukarıya kalabalık oluyor diye Çıkartmıyorlar güzel bir Düşünce fakat minibüsler hiç pandemi süreci gibi değildi tıklım tıklım. Allah göstermesin bir kişide çıksa. Yetkililerin bu konuda Birşeyler yapması Noktasında yardımlarına ihtiyacımız var.
Melek 6 ay önce
Bizde bugün ayni doomuslari kullandik. Tek bir kişi dahi ayaakda degildi. Veee 4 kuyrukda bekledigimiz zaman kuyda 2.30 saati bulmuştur. Cikacak olanlar ona göre hesplasin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@