7m


7m

hyundai

Sümela Manastırı kapatılıyor

Trabzon'un Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastırı, restorasyon ve güçlendirme çalışmaları sebebiyle bir süre ziyarete kapatılacak. Maçka ilçesinde bulunan ve her yıl binlerce turist ağırlayan tarihi Sümela Manastırı, restorasyon ve güçlendirme çalışmala

Trabzon 02.09.2015, 17:28
Sümela Manastırı kapatılıyor

Trabzon'un Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastırı, restorasyon ve güçlendirme çalışmaları sebebiyle bir süre ziyarete kapatılacak.

Maçka ilçesinde bulunan ve her yıl binlerce turist ağırlayan tarihi Sümela Manastırı, restorasyon ve güçlendirme çalışmaları için Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bu ay içerisinde geçici olarak ziyarete kapatılacak.

Sümela Manastırı kapatılıyor

Sümela Manastırı kapatılıyor


Yorumlar (5)
Ercan Aslan 7 yıl önce
Daha Önce A. İnşaata yaptırdığınız restorasyonu gördük. Bırakın bu eserleri acı ama elin gavuruna işi verin sizden daha az mahveder..En fazla çalar ülkesine götürür aslını korur. Sizin gibi İçine etmez..
MuhammeTs 7 yıl önce
Çok doğru Ercan kardeşime katılıyorum. 15 yıldır restorasyon çalişmaları devam ediyor yapılan bir şey yok. Yaptıklarıda hiç aslina uygun degıl. Utanmasalar yerleri kalebodur serecekler
adil türk 7 yıl önce
Nasıl olacak merak ediyorum doğrusu.

Yine birilerine paramı yedireceniz.
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
bildiğim kadar bu ziyarete hiç açılmayan odalar var onları açacaklar
Bekle Trabzon 7 yıl önce
Paranın yolunu buldunuz tabi, hem aşağıda milli park ayağına para alın, hem yukarda para, öğütün bu milleti, soyun yiyin bütün parasını milletin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@