banner556

Süleyman Soylu’ya Trabzon’dan 'ooooh' desteği

Trabzon Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İsmail Karaca; HDP Kürtlerin canı ve kanı üzerinden siyasi rant devşiren menfaat çetesidir

Trabzon 14.12.2020, 19:16
Süleyman Soylu’ya Trabzon’dan 'ooooh' desteği

TBMM’de bütçe görüşmelerinde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sözleri gündem oldu. 

Trabzon Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İsmail Karaca, Bakan Süleyman Soylu’ya tepki gösteren HDPli vekilleri eleştirerek, “Bunlar ülke düşmanı, bayrak düşmanı, devlet ve millet düşmanıdırlar” diyerek eleştirdi.

SONUNA KADAR 
Trabzon Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İsmail Karaca şunları söyledi; 
“13.12.2020 Cumartesi günü TBMM’de T.C.İçişleri Bakanlığı bütçesi görüşmelerinde konuşan İçişleri bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya tepki gösteren sözde vekillere bizlerde tepki gösteriyoruz ve Şehit aileleri olarak Sayın Bakanımızın sonuna kadar destekçisi olduğumuzu beyan ediyoruz.”

AZ BİLE YAPTI 
Gazi meclis çatısı altında kürsüye her çıktıklarında terör örgütü üyelerine selam çakan bu zihniyete Sayın Bakanımızın gösterdiği tepki az bile diyebiliriz. Bizler terörden canı yanan Şehit Aileleri olarak  HDP’lilere sadece İçişleri bakanımızın değil tüm meclis üyelerinin de tepki göstermesi gereklidir diye düşünüyoruz. 
Dünyanın hiç bir demokratik ülkesinde teröristlere, teröristlerin savunucularına asla müsamaha gösterilmez. 

VERGİLERİMİZLE MAAŞ ALIYORLAR
Bunlar ülke düşmanı, bayrak düşmanı, devlet ve millet düşmanıdırlar. Dünyanın hiç bir demokratik ülkesinde teröristlere, teröristlerin savunucularına asla müsamaha gösterilmemektedir. Dünyanın hiç bir ülkesinde terör savunucuları o ülkenin meclisinde siyaset yapma olanağı bulmamışlardır. Dünyanın hiç bir ülkesinde milletin verdiği vergilerle terör sözcülerine milletvekili maaşı ödenmemektedir. 

HDP İNSANLIK DÜŞMANIDIR 
Yıllardır farklı partiler adı altında mecliste boy gösteren bu terör sevicilerinin sürdürmüş olduğu bu saltanata dur denilmelidir. HDP, bu tutum ve davranışları ile asla bir siyasi parti değildir ve olamaz. HDP, Kandil’in sözcüsü, Kürtleri PKK’ya ezdiren, öldürten, Kürt ve Müslüman olmayan, Kürtlerin düşmanı bir taşeron örgüttür. HDP, PKK’dır, HDP, YPG’dir, HDP, PYD’dir, HDP Kandil’dir, HDP insanlık düşmanıdır. 

MENFAAT ÇETESİ
Kendilerine tanınan bütün iyi niyetli şansları elinin tersi ile itmiş, gücünü milletten alması gerekirken, sırtını PKK’ya, PYD’ye , YPG’ye dayamış, gücünü bu terör örgütlerinden almıştır. HDP hiç bir zaman mecliste veya başka yerde Kürt halkının hakkını hukukunu savunmamıştır. HDP, Kürtlerin canı ve kanı üzerinden siyasi rant devşiren bir menfaat çetesidir. 

HDP mütedeyyin Kürtleri de kötü göstererek Kürtlerin imajını sarsmış ve Kürtlere hakaret etmiştir. HDP PKK’nın insan kaçakçılığına, kara para aklamasına , kadın tüccarlığı yapmasına, kaçakçılık ticareti yapmasına, uyuşturucu satmasına aracılık etmiş bir siyasi büro görevini görmüştür. 

Böyle bir sözde partinin ne ülkeye, ne millete, ne devlete, ne de temsil ettiğini ifade ettiği Kürtlere hiç bir faydası yoktur, bundan sonrada olmayacaktır. Bu sayfa bir daha açılmamak üzere kapatılmalıdır. Bir daha terör örgütleri ile arasına mesafe koymayan hiç bir sözde siyasi oluşuma izin verilmemelidir.  HDP ve benzeri oluşumlar bir daha açılmamak üzere derhal kapatılmalıdır.

Haber61/Haber Servisi

Yorumlar (18)
Remzi 1 ay önce
Elinizi tutanmi var kapatın kardeş nedir bu ahhhh uhhhhh meselesi, devlet bakanına yakışmaz...
serdar 1 ay önce
İÇERDEMİSİN sayın bakanım Süleyman Soylu... Ne zaman yakasına yapışacaksın sana güveniyoruz....
Vatandaş Temel 1 ay önce
AB Parlementosuna koşup,Türkiye'de Demokrasi yok,Diktatör Yönetiyor Ülke'yi,diye Şikayet edeceklerin yüzünden kapatmıyorlar olmasın?Tabii kapatınca, Dolar ve Euro'da çıkabilir,Türkiye'de Mal ve Can Güvenliği yok,Komşu ve Dost Ülke kalmadı(hiç olduğunu hatırlamıyorum)vs.gibi sebeplerde,Kapatmaya bir engel teşkil edebilir.
Necim.. 1 ay önce
Gene dokturdun remzi baba...
Vatandaş 1 ay önce
Sürekli Soyluyu eleştirenler neredesiniz? Bir de takdir edin. Yoksa teröristlere kızması hoşunuza gitmedi mi? Ben Trabzonluları milliyetçi bilirdim, yanılmışım
Temel 1 ay önce
Öcalan TRT de konuşurken ve terörist başının mesajı okunurken Süleyman soylu İçişleri bakanı degilmiydi,, güzel riv riv yapıyorsun seni gidi megri megri ci..!
Canca53 1 ay önce
Sayın soyluya sadece Trabzon'dan değil vatanını seven her ilden destek var.varmı soylu gibi bir İçişleri bakanı bu teröristleri anladıkları her türlü dilden konuşan aslında vatanını seven her insanin içindeki hisleri söylemek istediklerini yansıtıyor sayın soylu Allah yarve yardımcın olsun.
yorumcu 1 ay önce
HDP kurtlerin kani uzerinden RANT devsiren menfaat cetesidir.AKP ise kurtler uzerinden yaptigi siyasetten OY devsiren bir partidir.Ben her ikisindede halkin yararina bir sey goremiyorum.
Yusuf yıldız 1 ay önce
Süper ve en doğru yorum
KALYONCU 1 ay önce
Niye ozaman meclise soktunuz bu HDP'yi sizde din istirmarcısınız dini kullanarak yemediğiniz halt kalmadı. Elinizden tutan I var kapatın ozaman HDP'yi zaten ülke yi Diktatörce yönetiyorsunuz kimse bir şey diyemez ama tabi size kavga etmek için Terörden nemalanmak için siyasi malzeme lazım zaten siyasetiniz din ve terör istismarı üzerine kurulu yoksa elinizde oynamak için malzeme kalmaz
Veli 1 ay önce
Akılsıza bak kim soktu HDP yi meclise...! her veden bi oy diyen siz değilmisiniz..sol kafalar...!
Erdinç 1 ay önce
Kim soktu meclise HDP yi her evden bir oy HDP ye diyenler CHP lilerdi alzeymir mi oldun
Yusuf yıldız 1 ay önce
Muazzam kendinden geçme Performasyonu
sera 1 ay önce
bayragimiza göz diken in gözünü oynarız vatanimiza dil uzatmanın dilini kapatırız askerimize polisimize halkımıza kurşun sıkananin beynini alırız bu vatan bölünmez bu bayrak inmez. ne mutlu türküm diyene .sayın bakanım ağzına sağlık
Akçaabatlı 1 ay önce
Helal olsun. Gebersin teröristler Oh olsun !!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@