banner539

banner526

banner533

banner513

Süleyman Soylu yarın Trabzon’da olacak

Süleyman Soylu yarın Trabzon’da olacak Muhtarla buluşacak O tarihi binada Güvenlik zirvesi! YAPACAK

Trabzon 03.11.2017, 20:01
Süleyman Soylu yarın Trabzon’da olacak

Haber61/Haber Servisi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yarın Trabzon’da olacak. Bakan Soylu muhtarlarla geleneksel buluşma programlarına yarın da devam edecek. Saat 10’da Trabzon Ramada Otel’de kahvaltıda buluşacak olan Bakan Soylu, ardından muhtarları tek tek dinleyecek. Bu defa Maçka, Ortahisar, Yomra ve Arsin İlçeleri’nden gelen muhtarlarla olacak.

13.30’da meydanda yeni yapılan Yol-İş Sendikası’nın otel açılışını yapacak. Son olarak da yine meydanda yeniden onarılarak hizmete açılan Trabzon’un eski belediye binasında güvenlik zirvesi yapacak. Yeniden hizmete açılan tarihi bina Menderes’in unutulmaz balkon konuşmasını yaptığı binaydı ve eskiye uygun hazırlanan bina Trabzon Belediye Başkanlığının yeni misafirleri ağırlama yeri olarak açıldı. Burada Bakan Soylu, güvenlik ve terörle mücadele değerlendirme toplantısı gerçekleştirilecek.

Yemekli toplantıya Trabzon Valisi Yücel Yavuz, İl Jandarma Komutanı ve İl Emniyet Müdürü Sahil güvenlik komutanı da katılacak.

Yorumlar (1)
Takım taraftarı 3 yıl önce
Sayın Soylu trabzona verdiğiniz sözleri tutun artık Trabzon yıllardır hep unutuldu unutuldu söz verildi arkasından hemen unutuldu bir daha ki seçime kadar nedir bunlar daha yıllar once çömlekçi değirmendere kentsel dönüşüm çimento fabrikasının kalkmasi boztepe nin yenilenmesi otogar terminal rezalet ikinci üniversite nin yapımı şehir hastanelerinin hepsi bitti bizde daha yeri belli deyim ihale yok bütçeye bile alınmamış vede havalimanı trabzona yilda gelen yolcu sayısına üç dört yılda ancak ulaşan illere süper havalimanları yapiliyor sıra trabzona gelince oyala geçici yamalama yap sayın Soylu siz havalimanı yenisinin sözünü verdiniz ama o söz orada kaldı bir daha birsey duymatik sayın Soylu bu kente bir sdat yapıldı oda neredeyse en sona bırakıldı trabzon bu ülkede hep dışa itiliyor sona bırakılıyor hep vaad icraat yok yeter artık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@