banner441

Şort giydi diye Trabzonlu kıza saldırmıştı! Cezası belli oldu!

İstanbul'da minibüste şort giydi diye saldıran şahsın cezası belli oldu.

Trabzon 18.09.2019, 22:11
Şort giydi diye Trabzonlu kıza saldırmıştı! Cezası belli oldu!

Şort giydi diye tahrik olduğunu söyleyip minibüste genç kıza saldıran şahıs, 4 yıla yakın ceza aldı, 21 ay cezaevinde kalacak.İstanbul Pendik’te üniversite öğrencisi olan Trabzonlu Asena Melisa Sağlam, 14 Haziran 2017 günü bindiği Pendik-Aydos minibüsünde Ramazan ayında şort giydiği için saldırıya uğramıştı.

"GİYİM TARZI BENİ TAHRİK ETTİ"

Saldırgan, ifadesinde şöyle demişti: "Niyetli olduğum için bayan şahsı ikaz ettim. 'Bayan arkadaşım edep ve haya denen bir şey var, sizin bu şekilde toplu taşıma aracına binmeniz hiç yakışık almamış' dedim. Bayan bunun üzerine 'Sen de o zaman bakma arkadaşım' dedi. 'İnsanlar bazen nefsine hakim olamıyor, sizin bu giyim tarzınız beni tahrik etti' dedim.

21 AY CEZAEVİNDE

Dün görülen duruşma sonucunda, sanık Ercan Kızılateş hakkında, Sağlam’a "edepsiz ve hayasız" dediği için 5 ay ceza verilmesi kararlaştırıldı. Kızıltaş, önceki dosyasıyla birlikte toplam 45 ay ceza almış oldu. Mahkemenin üst sınıra yakın verdiği kararla birlikte Kızıltaş, toplam 21 ay cezaevinde kalacak


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (19)
mavi firtina 5 ay önce
yobaz`a iyi oldu hicbir kimse kimsenin kilik kiyafetini sorgulayamaz.
fatih 5 ay önce
tabi kadınlar şortla donla gezsin ki sen de baldır bacak zevki yapabilesin
Antikus 5 ay önce
uzak dogu sporu yapan bir cok kizimiz var dilerim böyle hödükler sanslarini o kizlarimizda denerler agzinin üstüne tepigi yiyince tahrik olmazlar o zaman bu hödükler kendilerini ne saniyor acaba sokakta gördügü her kizi kendi kardesleriyle kiyaslamasinlar.
HAKAN 5 ay önce
Evde bile giyilmeyecek şekilde Bayanlar şortla donlar göbek açık geziyor... erkekte o zaman şortla donla gezsin.bir kişi bir laf etmeyecek ama... rahatsız ediyorsa bakma o zaman diye bir açıklama yok. Toplumda yaşıyorsak kurallarına uyacak herkes..
Ne zaman böyle bir toplum olduk arkadaş. kızın eşin açık geziyor ve hiç rahatsız olmuyor insanlar.
Eminim şimdi yorumlarda arabistana git o zaman denecek bu yoruma... Sizde Fransa ya gavur ülkesine gidin.
saçmalama lan, başlarım kültürüne 5 ay önce
siyah çarşaf altında suikast silahı mı taşıdığın belli değil diyip alayınızı dövelim mi? bu kafada biri banim bacıma kızıma değil dokunmak laf etse şerefsizi sünnet ederim. yobaz pislikler.
Hasan 5 ay önce
Tarikatlardaki sapıklara tepki göster sen. Ama belli ki sen onlara hak verenlerdensin. Yere tüküren, yere çöp atanlara tokatı basmak lazım asıl
ali 5 ay önce
Sanane, sana mı soracak kadın ne giyeceğini ?
Kalyoncu 5 ay önce
Şimdi sözde İslami Partiniz kurtarsın bu adamı
HAKAN-ali 5 ay önce
Ben özgürüm kimse bana karışamaz diye bir dünya yok. Hayvanlar gibi gezemezsin.
elif 5 ay önce
Şort giymek değil şort giyene laf etmek hayvanlıktır. Ve evet istediğim gibi dolaşırım seni zerre kadar ilgilendirmez. Dön kendi evine bak. Kimin ne giydiği kendini ilgilendirri.
Metin 5 ay önce
Edep diye birsey vardir,elbetteki vurmak dogru degildi ama kizcaazda yani serdi serpildi,olmamasi gerekirdi medyada maasAllah olayi patlattida patlatti.Bu ülkede herkes istedigi gibi gezmemesi lazim,çünkü inançli bir kültüre sahibizde ondan...
Süleyman 5 ay önce
sana ne kardeşim ,kendini tutamayan ormanda çölde ovada hayvan dır, sen insansan böylede sınanacaksın ,ya aptalsın ya da hayvan, yani bu düşüncede ki sapıklara lafım
Metin 5 ay önce
Olayi baska yönden degerlendiren nekadarda ateist varmis.Yasanilan topluma ayak uyduracaksin.Nokta..
nuray uzun 5 ay önce
boş yapmayın
HAKAN-elif 5 ay önce
Sen kendi evine bak nasıl biri bekliyor seni acaba...
Misafir 5 ay önce
Güzel hatli bir bayani görüpte birsey hissetmiyorsan ya rahatsizsin yada senin erkekligin bitmistir...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@