banner526

banner533

banner513

Son dakika! Trabzon'da asansör boşluğuna düşen şahıs kurtarılamadı

Trabzon'da inşaatta asasör boşluğuna düşerek hayatını kaybetti.

Trabzon 29.04.2020, 09:25 29.04.2020, 12:50
Son dakika! Trabzon'da asansör boşluğuna düşen şahıs kurtarılamadı

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon'un Yomra ilçesinde bugün acı bir haber geldi.

İlçenin Kaşüstü Mahellesi'nde Kanuni Eğitim ve Araştırma hastanesi yolu üzerinde, sabah saatlerinde inşaatta çalışmakta olan işçi, dengesini kaybederek 8. kattan asansör boşluğuna düştü.

Su tesisatçısı olduğu öğrenilen 46 yaşındaki M.V düşmenin etkisiyle ağır yaralandı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.  

Olayla ilgili soruşturma sürüyor...

Yorumlar (3)
Sek 6 ay önce
Kardeşim Allah rahmet eylesin.
Allah'ını kitabını seven bir yönetici bu inşaatta calisan kardeşlerimiz için birşey yapsın.Bu insanlara neden ikinci sınıf insan muamelesi yapılıyor.Hicbir önlem yok hiçbir tedbir yok.Müteahhitler milyonlar kazanıyor adamlarin sırtından ama önlem almıyorlar gerçekten.Bende inşaatta çalıştım.Memur yatarak kazanır ama işçi hem ezilir ve kazaya kurban gider.Allahini kitabını severseniz bu işçilerin durumunu düzeltiniz.Yazik değil ki bu insanlara ve yakınlarına.
İş güvenliği 6 ay önce
İş güvenli ve işçi sağlığı lafta ve kursta kalırsa böyle oluyor.Eskiden işçiler daha haklarını arayan ve koruyan kesimdi.Ne oldu eski sendikalara bir sormak gerek.
Sek 6 ay önce
Ne sendikası be kardeşim . İnşaat işçisinin yüzde doksanının sendikayla bağlantısı yok.Bu memleketin en zor şartlarda çalışan kesimi bunlar.Ve çoğu zaman hakkını bile alamıyor.Bay mütaİTler Jan emici vampir gibi bunları sömürüyor.Adamlar da işsizlikten ve geçim derdinden korkarak çalışıyor.Onlem yok bir çok yerde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@