Son dakika! Trabzon Büyükşehir belediyesi işe alım listesi sonuçları açıklandı

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. Personel Alım İlanı başvuru sonuçları açıklandı. 

Son dakika! Trabzon Büyükşehir belediyesi işe alım listesi sonuçları açıklandı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. Personel Alım İlanı başvuru sonuçları açıklandı. 

Başvuru değerlendirme sürecinin ardından uygun şartları taşıyan adayların listesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin (www.trabzon.bel.tr), TİSKİ Genel Müdürlüğü'nün (www.tiski.gov.tr) ve Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi'nin (www.trabsu.com.tr) internet adresleri üzerinden duyuruldu. 

Listeye itirazlar, 4 Şubat 2020 Salı günü mesai bitimine kadar (17.30) Gülbaharhatun Mah. Narlıbahçe Sok. No:2/5 Ortahisar /Trabzon adresindeki Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş.’ye şahsen ve yazılı olarak yapılacaktır.

İtiraz değerlendirme sürecinin ardından mülakat ve uygulama sınav yerleri, tarih ve saatleri aynı internet siteleri üzerinden duyurulacaktır.

Liste için tıklayın...

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 23:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim
Selim - 1 ay Önce

Alınacak olan isimler önceden ulaştırıldı zaten Kim kimin hakkını yiyorsa gasp ediyorsa allah bin belasını versin çoluğuna çocuğuna yedirmek nasip olmasın

TORPİL olmayan adam
TORPİL olmayan adam - 1 ay Önce

Torpilin yoksa hiçbir siyasi örgüte PARTİYE bağlı değilsen bu ülkede yaşmaya hakkının yok

HASAN BİLGİN
HASAN BİLGİN - 1 ay Önce

Yayınlanan listede olması gerekenler yok. Şartlar uyduğu halde olmayanlar var. Peşi bırakılmasın adam kayırılmasın.

Yazılımcı
Yazılımcı - 1 ay Önce

Her pozisyonda aday varda yazılım mühendisliğinde nasıl bir tane bile şart sağlayan aday yok. Torpil yapanların Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın.

Torpil !
Torpil ! - 1 ay Önce

Fazla yorulmaya gerek yok herkesin yeri hazır. Belki şanslı olan birkaç müslüman evladı aradan sıyrılır da işe girer. Ama ona da pek ihtimal vermiyorum. Yazıklar olsun böyle düzene... Hakkım haramdır !

Orpillllll
Orpillllll - 1 ay Önce

Bu ülkede torpiller siz iş yürümeyecek mi yavvvvvv

Trabzon 61
Trabzon 61 - 1 ay Önce

Torpil listesi Belediye çalışanları yakınları almıştır umarım ????

Özlem Tekin
Özlem Tekin - 1 ay Önce

Şuraya bak işsizlik olarak Bn başvurusu yapmadım işsizlik var iş Beğenmiyormuş hadin ordan Yalancı işkur müdür!


SIRADAKİ HABER

banner513