banner526

banner513

Son dakika! AVMler için flaş Korona kararı!

Trabzon'da da uygulanacak! AVMler için flaş karar!

Trabzon 14.03.2020, 12:41 14.03.2020, 13:14
Son dakika! AVMler için flaş Korona kararı!

 Alışveriş Merkezi ve Yatırımcıları Derneği, koronavirüs tedbirlerini görüşmek üzere toplantı yaptı. Toplantıda salgın sürecine ilişkin alınacak yeni önlemler konuşuldu.

İlk etapta AVM'lerde çalışma süresi kısaltıldı. AVM'lerin saat 12.00 - 20.00 arasında hizmet vereceği açıklandı. AVM'lerdeki çocuk oyun alanlarının kapatılıp dezenfekte edileceği belirtildi. AVM'ler daha önce 10.00 -22.00 saatleri arasında hizmet veriyordu.

DEZENFEKTE EDİLİYOR

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş dün yaptığı açıklamada, "İnsanların dokunduğu ne kadar yer varsa özel olarak müdahale ediyoruz. Merdivenlerden tuvaletlere kadar her yer didik didik özel dezenfeksiyon ürünleri ile detaylı bir şekilde temizleniyor. AVM çalışanları ile ziyaretçilerini de koronavirüs ve önlemlerle ilgili bilgilendirmeye özen gösteriyoruz" demişti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
Mert 4 ay önce
Belli saatler arasında açık kalması umarım yığılmaya neden olmaz. Esas önemli insan cahil ve şımarık kesmi bilinçlendirmek. Okullar tatil oldu çoluk çocuk doluşacaklar her yere. 1 ay dişini sık zaruri durumlar hariç kullanma desen embesil gibi konuşurlar. Bu cahil ve embesil orduyla mücadele edilmeli.
murat başkan 4 ay önce
kırtasiye kantin ve turizm sektörü felç aynı şekilde gıda ve kimya sektörü altın çağında.. ekonomi bakanı ortalıkta yok..
Albatros 4 ay önce
Zaman zaman bu tarz sıkıntılar olabilir Başka alanlara yönelmek daha mantıklı olur
FIIIRRR 4 ay önce
OHH BE SONUNDA İNŞALLAH DEVAMLI SAATLER BÖYLE OLUR SONUNDA FORUM KAPANIYOR ŞÜKÜRLER OLSUN
yaylaci 4 ay önce
yani foruma gitmezsek ölürüz yani bu firsat bu firsat millet koylere yaylalara gitmeli temiz hava mis gibi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@