7m

7m

hyundai

Sokağa çıkma izninde talihsiz olay! Küçük kızın yardımına itfaiye yetişti

Trabzon Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri küçük kızın imdadına yetişti.

Trabzon 21.05.2020, 11:00 21.05.2020, 11:17

Trabzon Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, evinin bahçesinde oynarken bacağı ağaca sıkışan Ravzanur Kahraman’ın yardımına koştu. 

Dün çocuklar için sokağa çıkma serbestliğinin uygulandığı saatlerde Akçaabat ilçesi Kaleönü Mahallesi’ndeki evinin bahçesinde oynayan Ravzanur Kahraman isimli kız çocuğu, ağaca tırmanmak istedi. Bu sırada talihsiz bir kaza ile karşı karşıya kalan küçük kızın bacağı ağacın arasına sıkıştı. 

İTFAİYE HEMEN OLAY YERİNE GİTTİ 
Olaya ilk müdahaleyi yapan ailesi başarılı olamayınca, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı Akçaabat İtfaiye Grup Amirliğine haber verdi. İvedilikle olay yerine giden ekipler, gerçekleştirdikleri titiz çalışma sonucunda küçük Ravzanur’u sıkıştığı yerden kurtardı. 

EKİPLERE TEŞEKKÜR ETTİLER
İtfaiye ekipleri daha sonra küçük Ravzanur’un bacağında sorun olup olmadığını anlamak için ilk kontrolleri yaptı. Ekipler, bacağında ezilme meydana geldiğini anladıkları Ravzanur’u dinlenmesi için ailesine teslim ettiler. Ravzanur’un ailesi haber vermelerinin ardından ivedi şekilde olay yerine ulaşan ve hiçbir sorun yaşanmadan kızlarını kurtaran Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Akçaabat İtfaiye Grup Amirliği ekiplerine teşekkür etti.


Yorumlar (1)
ünal 2 yıl önce
çok güzel de çocuğun alnın dan neden öpüyorsun riskli değilmi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@