banner556

Şok eden olay! Trabzon’da koronavirüsten ölen yakınlarını eve getirdiler

Trabzon’da koronavirüsten ölen şahsın yakınları tedbirleri hiçe saydı.

Trabzon 08.09.2020, 11:53
Şok eden olay! Trabzon’da koronavirüsten ölen yakınlarını eve getirdiler

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde koronavirüse yakalanan bir şahıs, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Cenazesi Trabzon Büyükşehir Belediyesinin özel kıyafetli ekipleriyle beraber, prosedüre uygun bir şekilde defnedilmek üzere, defnedileceği yere götürülürken cenazenin sahipleri tarafından engellendi.

Cenazeyi eve götürmek isteyen vatandaşlar ile belediye ekipleri arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı. Cenaze sahiplerini ikna edemeyen ekipler cenazeyi bırakıp bölgeden ayrıldılar ve jandarma ekiplerine haber verdiler. 

Bölgeye gelen jandarma ekipleri vatandaşları ikna ederek cenazenin prosedürlere uygun bir şekilde defnedilmesini sağladılar. Ayrıca ekipler karantina altında olması gerekirken cenazeye katılmak isteyen iki kişiye de para cezası kestiler.

Yorumlar (10)
OFLU TÜRK 5 ay önce
CEHALET DİZ BOYU ALLAH AKIL FİKİR VERSİN DEVLETİN KANUNLARINI HİÇE SAYIP TOPLUM SAĞLIĞINI TEHLİKEYE ATMAK NE DEMEK.
Selocan 5 ay önce
Devlet ne yapsın yazık günah be adamların emeklerine sırf halkı bu damdan kurtarmak için gece gündüz çalışan devlet büyüklerimize yazık böyle cahiller olduğu sürece bakanlar ne yapsın başkanlar ne yapsın al işte salı aksın böyleleri̇ni hastaneye de almican ortada kalacak
cuma 5 ay önce
Devlet varda hukumet yok ortada koronali koylerde geziyor maske takan yok
Aaa 5 ay önce
Yeter artık devlet bu isé el atmalı.Biz bu cahillerle ugraşmak zorundamıyız.Bukadar cahillik yobazlık olmaz.
Hamza Atılgan 5 ay önce
Bu cenaze sahiplerine verilebilecek en üst düzeyden
Hs 5 ay önce
İnadiniza cehaletinize diyecek kelime bulamıyorum
Hatice BÜLBÜL 5 ay önce
Bunların yaptığı çok yanlış bilinçsizlik ve sorumsuzluk .
Devleti suçlayanlar da onlardan iyi değil. Allah akıl vermiş Devlet kural koymuş. Herkesin peşine bir görevli takamaz ya . Devlet daha ne yapsın. Fırsat kollayanlara buldukları her kötü işi devlete mal etmeye bayılıyorlar.
Rufat 5 ay önce
Allah tüm cahillerin belasını versin. Onlar yüzünden bu millet bu halde, bu ülke bu halde. Doktorlar ve hemşireler ölüyor. Allah'ın belası pislikler...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@