7m

7m

hyundai

tamfinans

Sezgin Mumcu: Cumhurbaşkanımızın Trabzon’a olan sevgisini yatırımlarda görebilirsiniz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’a gelişi öncesi Ak Parti Trabzon il Başkanlığı’nda basıun toplantısu düzenlendi.

Trabzon 28.01.2022, 14:35
Sezgin Mumcu: Cumhurbaşkanımızın Trabzon’a olan sevgisini yatırımlarda görebilirsiniz

Haber61 - Haber Servisi / AK parti Trabzon İl Başkanlığı’nda yapılan basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’a gelişi öncesinde bilgilendirme yapıldı. Basın toplantısında Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu da hazır bulundu.

AK parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şehrimiz Trabzon'a olan sevgisini 19 yıllık iktidarımız boyunca yaptığımız yatırımlarda görebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Sezgin Mumcu’nun açıklamasının satır başları şu şekilde:

Değerli basın mensuplarımız hepiniz Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifi dolayısıyla yaptığımız bilgilendirme toplantısına hoş geldiniz.

Değerli basın mensupları Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şehrimiz Trabzon'a olan sevgisini 19 yıllık iktidarımız boyunca yaptığımız yatırımlarda görebilirsiniz.

19 yıl boyunca Trabzon'un çehresini değiştirdik sayısız projelere imza attık, kıymetli Trabzonlu hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükselttik hayal edilemeyen projeleri gerçekleştirdik.

İşte tüm bu projelerin gerçekleşmesinin mimarı Trabzon sevdalısı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız yine şehrimize teşrif ederek bizleri onurlandırıyor ve bunun yanında açılışını yapacağı projeler ve müjdeleriyle birlikte şehrimize hizmet etmeye devam ediyor.

Partimiz kurulduğu gündeki heyecanımız Millete hizmet etme aşkımız nasılsa Bugün de aynı aşk ve aynı heyecanla davamıza sahip çıkmaya şehrimize ve milletimize daha güzel hizmetler yapmaya gayret ediyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın pazar günü gelişi ile birlikte yapacağımız açılışlar ile birlikte Trabzonumuz’a 19 yıllık iktidarımız boyunca 35 milyarı aşkın yatırım yapıldı.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti iktidarları döneminde yaptığı dönüşüm hamleleri ve birçok alanda attığı temeller sayesinde bugün pandemiye karşı en sağlam direnç gösteren ülke olduk. Dünyada yaşanan zorlu pandemi koşullarına rağmen ülkemiz yatırım yapmaktan millete Hizmet etmekten asla bir adım dahi geri durmadık.

Pazar günü yapılacak olan toplu açılış töreninde hepimiz görececeğiz ki 2 yıllık pandemi sürecinde de yatırımlarımız devam etti ve AK Parti millet için üretmeye hiç ara vermedi.

Dünya durdu hizmet durmadı.

Dünya durdu yatırım durmadı.

Bu iki yıllık süreçte dahi büyük projelere imza attık. Yerli aşımızı ürettik hastaneler yaptık Çanakkale köprüsünü tamamlamak üzereyiz. Kanal İstanbul projesini başlattık. Trabzon'daki yatırımları da hakeza hepimiz görüyoruz.

Şehrimizin 50 yıllık altyapı sorununu çözüyoruz. Şehir hastanesi devam ediyor. Karayollarında büyük yatırımlar yapıyoruz. Hiçbir şeye ara vermedik. Çünkü bizim sevdamız Millet, işimiz hizmet...

Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere; kıymetli Bakanlarımıza, vekillerimizi, belediye başkanlarımıza ve emeği geçen herkese cani gönülden teşekkür ediyorum.

Değerli basın mensuplarımız bugün sizlerin aracılığıyla bütün Trabzonlu hemşerilerimizi Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle Pazar Günü Saat 14.00'da Trabzon meydanında gerçekleştireceğimiz toplu açılış törenimize davet ediyor ve toplantımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.


Yorumlar (20)
Semih Atik 4 ay önce
Bilmez miyiz onun Trabzon ve Trabzonspor sevgisini. 2011 de sevgisini gösterdi.
Davut 4 ay önce
Tabi ki, milyonlarca fabrika açtı, tren yaptı, havaalanına ek pist yaptı, yatırım adası yaptı, istihdam yarattı. Yaptı da yaptı :) Bir an ben bile inanacaktım başkan ya :)
doğan yıldız 4 ay önce
emin misiniz?
Akın 4 ay önce
Samsun, Ordu, Erzurum'a gidince görüyoruz Trabzon sevgisini 20 yıl önceki önemini nasıl kaybettiğini. Potansiyelini nasıl kaybettiğini görebiliyoruz. 20 yılda kaç fabrika açtınız? Kaç kişiye iş sahası oluşturdunuz? Göz boyamaya devam edin siz. Bu millet elbet görecek gerçekleri...
süleyman 4 ay önce
aynen raylı sistem mesela en büyük yatırım ALLAH razı olsun...
sıtkı 4 ay önce
dere yatağına yapılacak olan terminal binası olabilir mesala ?? orayıda soyleyin
SUKENARLI 4 ay önce
300 metrelik köy yolunu serp çamurdan bizi kurtaramayan zihniyet siz dğilmisiniz. Boş konuşmayın.
uğur 4 ay önce
sayın mumcu bunu gerçekten samimi olarak söylediğinize inanmıyorum bakın 30 yıl sonra beş kuruş ödenmeden hibe proje olan atyapı diye kandırdığınız bu rezilliği nasıl izah edeceksiniz tiskinin araçlarının park alanı gibi her akşam tamirat her akşam tadilat yapıyorsunuz bumu yatırım bumu bu şehre katkı onu siz düşünün ancak bir partili olarakbu şehrin sahibinin olmadığını çok rahat telafuz ederim yanımızda ordu giresun samsuna bak lakin görmek istermisiniz ve bu şehirler alt yapılarını 6 şar ayda bitirip hiçbir sorun yaşamamıştır sorun bizimki bitmeden yıkıldı
nuri 4 ay önce
Uğur kardeşim, olay sadece Trabzon değil, ülke kötü yönetiliyor. Elektrik faturaları, pahalılık hep iş bilmezlik yüzünden. Lütfen bırak artık Ak Partiyi. İYİ partiye ver oy mesela. Ak Parti halktan koptu. İş bilmeyenleri bakan yapıyor, devletin her kademesi işbilmez yandaşla doldu. Yazık bize. Hakkımı helal etmem sana Uğur kardeş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@