Modern Pozitif Bilimler

banner513

Sevcan Zorluoğlu'ndan anlamlı ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, 3 yıl önce Maçka ilçesinde şehit düşen Eren Bülbül’ün mezarını ziyaret etti. 

Trabzon 11.08.2020, 19:14
Sevcan Zorluoğlu'ndan anlamlı ziyaret

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos 2017 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen sıcak temas sırasında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül, ölümünün üçüncü yılında mezarı başında anıldı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu da bu anlamlı günde şehit Eren’in annesi Ayşe Bülbül’ü yalnız bırakmadı. Sevcan Zorluoğlu ve Ayşe Bülbül şehit Eren Bülbül’ün mezarı başında buluşarak çiçek bıraktılar. Her zaman Ayşe Bülbül’ün yanında olduklarını belirten Sevcan Zorluoğlu, “Bizler birer anneyiz. Evlatlarımızın saçının teline zarar gelse yüreğimiz yanar. Ayşe ablamızın oğlu yani yavrumuz Eren’imiz bu vatan için can verdi. Acısı her gün yüreğimizdedir. Rabbim mekanını cennet eylesin. Türkiye’mizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ayşe Bülbül, “Bizleri unutmuyorsunuz. Devletimiz her ihtiyacımızı karşıladı. Sizde bir annesiniz ve buraya kadar geldiniz. Oğlumu unutmadınız. Allah sizlerden razı olsun” dedi

Sevcan Zorluoğlu'ndan anlamlı ziyaret


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@