7m

uzungöl yayla otel

Şenol Güneş Trabzon'da gezerken kavgaya denk geldi!

Milli Takımlar eski teknik direktörü Şenol Güneş, Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu ile beraber Trabzon'u gezdi.

Trabzon 22.07.2022, 15:43 22.07.2022, 16:06

Türk futbolunun ve Trabzonspor’un efsane isimlerinden, A Milli Takım eski Teknik Direktörü Şenol Güneş, tatil için geldiği memleketinde Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile buluştu. Zorluoğlu ve Güneş, Trabzon’da hayata geçirilen projeleri birlikte inceledi.

Gezinti sırasında bir dükkanda kavgaya denk gelen gurup şaşkınlıklarını gizleyemedi.


 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve A Milli Takım eski Teknik Direktörü Şenol Güneş daha sonra Trabzon’da gerçekleştirilen projeleri yerinde incelediler. Başkan Zorluoğlu ve Güneş’e incelemeleri sırasında Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Atilla Ataman, Fen İşleri Dairesi Başkanı Murat Öztürk, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Metin Şahin ile basın mensupları eşlik etti.  
 
MARAŞ CADDESİ’NİN YENİ HALİNİ ÇOK BEĞENDİ
Başkan Zorluoğlu ve Şenol Güneş ilk olarak yayalaştırma çalışmaları tamamlanan ve geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle hizmete açılan Kahramanmaraş Caddesi’nde incelemelerde bulundular. Ünlü spor adamı Güneş, Kahramanmaraş Caddesi’nin yayalaştırılması çalışmaları sonucu ortaya çıkan görüntüyü çok beğenirken, Trabzon’un vizyonuna yaptığı katkılar nedeniyle Başkan Zorluoğlu’na teşekkürlerini iletti.


 
HEMŞEHRİLERİ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
Daha sonra Kunduracılar Caddesi’ni de gezen Güneş ve Zorluoğlu’na gittikleri her yerde vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Hemşehrileriyle kısa süreli sohbetler gerçekleştiren Zorluoğlu ve Güneş, ardından Trabzon’u denizle buluşturacak Ganita-Faroz Projesini incelediler.


 
ZORLUOĞLU’NDAN GÜNEŞ’E TEŞEKKÜR
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Türk futbolunun ve Trabzonspor’un efsane isimlerinden Şenol Güneş’in projelerine gösterdiği yakın ilgi nedeniyle memnuniyet duyduğunu belirterek, “Daha yaşanılabilir bir Trabzon için hayata geçirdiğimiz projelerimizi, bugün başarılarıyla göğsümüzü kabartan kıymetli hemşehrimiz Şenol Güneş’le birlikte inceliyor olmak mutluluk verici. Başarısı herkesin malumu bir ismin önerileri ve eleştirileri bizler için çok kıymetli. Nezaketi ve ilgisi nedeniyle değerli hemşehrimize yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Buna da göz atın:


Yorumlar (3)
Mıstafa 2 hafta önce
Keşke o nezaket biraz bulaşıcı olsa. 300mt yolu trafiğe kapattık yat kak maraş. Bu şehirde 19 ilçe var. Bizim tek işimiz maraş. Seçimde alırsınız maraşı
Osman 2 hafta önce
Bizim insanımız kendi adamını tutmaz Hasetlik vardır bizim insanımızda onun icin bir adım ilerleyemiyoruz Futboldada aynıyız
mehmet 2 hafta önce
Bir sorsaydilar ya neden kavga ediyorlardi , sikinti neydi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@