Şenol Güneş Trabzon'a davet etti

Şenol Güneş sporseverleri Trabzon’da maratona davet etti.

Şenol Güneş Trabzon'a davet etti

Trabzon’un ve Trabzonspor’un efsane isimlerinden Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, sporseverleri 18 Şubat’ta Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan Trabzon Yarı Maratonu'na davet etti.


 
Efsane teknik adam, Trabzon’un Maçka ilçesinde PKK’lı hainlerin saklandığı yeri güvenlik güçlerine göstermek isterken şahadete ulaşan 15 yaşındaki Eren Bülbül anısına “Eren İçin Koşuyoruz” sloganıyla düzenlenecek olan Trabzon Yarı Maratonunun tanıtım filmi için yardımcısı Mehmet Kulaksızoğlu ile birlikte kamera karşısına geçti. Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi tarafından hazırlanan tanıtım filminin birkaç gün içinde yayınlanacağı açıklandı.
 
Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıldönümünde; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Trabzon Valiliği ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve Atletizm Federasyonunun da paydaş olduğu 38'inci Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu, 3'üncü 10 km ve 23'üncü Halk Koşusuna katılmak isteyenler için kayıtlar 12 Şubat’ta başlayacak. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen spor etkinliğine katılmak isteyenler bu tarihten itibaren Cemal Kamacı Spor Merkezinde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Şenol Güneş Trabzon'a davet etti

Şenol Güneş Trabzon'a davet etti

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 1 yıl Önce

İşine baksın, İstanbuldaki koşulara davet etsin

Mackalı
Mackalı - 1 yıl Önce

Bu ülkede bizim gibi bi toplum yoktur ki kendi değerlerini bir anda silsin iki üç beyanı yüzünden yaptığı her güzel şeyi bi anda gözardı edilsin. Şenol hoca güzel adamdır boşverin dediklerini yaptıklarına bakın. İyi işler yaptı yapıyor ve yapacak...

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL @Mackalı - 1 yıl Önce

Ne yapmış TrabzonSPORU elli sene geri atmış MİLLİ Takıma 9 futbolcu verdiğimiz kadroyu şampiyon yapamamıştır...

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 1 yıl Önce

Dürüst insan Duruşundan taviz vermez!!!

banner393

banner443

banner441