Şenol Güneş'ten Başkan Zorluoğlu'na ziyaret

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş Başkan Murat Zorluoğlu'nu ziyaret etti.

Trabzon 24.10.2019, 13:16
Şenol Güneş'ten Başkan Zorluoğlu'na ziyaret

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Zorluoğlu’na görevinde başarılar dileyen Güneş, Trabzon’un hak ettiği hizmetleri alacağına yürekten inandığını söyledi.

Güneş ve Zorluoğlu, Milli Takım ve Trabzonspor üzerine değerlendirmelerde bulundu. Ülke olarak 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu'nda 14 Kasım’da oynanacak olan Türkiye-İzlanda maçını sabırsızlıkla beklediklerini dile getiren Zorluoğlu, Milli Takım’ın Güneş ile büyük bir çıkış yakaladığını ifade etti.

Zorluoğlu, “Milli Takımımız sizden önce gruptan çıkıp, şampiyonalara katılma başarısı gösteremezken şimdi Fransa’nın önünde grup lideriyiz. Başarılarınız Türk milletinin ve özellikle de biz Trabzonluların göğsünü kabartıyor” dedi. Başkan Zorluoğlu, Şenol Güneş’e Sürmene bıçağı hediye etti.

Ziyarette, Trabzonspor eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Büyükşehir Belediye Meclisi I. Başkan Vekili Atilla Ataman ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur hazır bulundu.

Şenol Güneş'ten Başkan Zorluoğlu'na ziyaretTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@