Selahaddin Çebi: "Tüm imkânlar seferber edildi Milletimizin yanındayız"

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi "Tüm imkânlar seferber edildi Milletimizin yanındayız" dedi.

Trabzon 19.04.2021, 15:16
Selahaddin Çebi: "Tüm imkânlar seferber edildi Milletimizin yanındayız"

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, esnaf ve vatandaşın mağduriyet yaşamaması adına devletin tüm imkânlarını seferber ettiğini söyleyerek, “İlçemiz genelinde hem pandemi desteği hem de sosyal destek ödemeleriyle devletimiz, hükümetimiz aziz milletimizin yanında oldu. Bundan sonra da yanlarında olmaya devam edecektir.” dedi.

HER ZAMAN YANLARINDA OLDUK

AK Parti hizmet anlayışının temelinde Şeyh Edebali’nin “Ey oğul, insanı yaşat ki, devlet yaşasın” öğüdünün yattığını ifade eden Çebi “19 yıllık AK Parti iktidarı döneminde her zaman vatandaşımızın yanında yer aldık. Vatandaşımızın sevincine, üzüntüsüne ortak olduk, gönül köprüleri kurduk. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda proje ürettik, uyguladık. Özellikle dünyayı adeta esir alan koronavirüs pandemi döneminde de vatandaşımızın sıkıntılarına çare bulmaya, destek vermeye, yanlarında olmaya devam ediyoruz.” dedi.

DESTEKLER SÜRÜYOR

Devletin pandemi destekleri dışında sosyal devlet anlayışıyla da milletinin yanında olduğunu vurgulayan Çebi şöyle devam etti: “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız vasıtasıyla ilçemiz genelinde son bir yılda 1188 çocuk adına ailelerine 19 milyon 694 bin TL, 2 bin 724 engelliye 52 milyon 100 bin TL, koruyucu ailelere 429 bin 219 TL, 4 bin 124 anneye 1 milyon 751 bin TL, olmak üzere toplam 73 milyon 975 bin TL sosyal yardım ödemesi yapıldı. Öte yandan Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla da geçtiğimiz yıldan bugüne ilçemizde ihtiyaç sahiplerine yaklaşık 6 milyon 354 bin TL’lik destekte bulunuldu.” diye konuştu.

MİLLETİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Çebi, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde başlatılan Sosyal Koruma Kalkanı desteklerine de değinerek şunları söyledi: “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızın sosyal destek programı, Biz Bize Yeteriz Türkiyem, kısa çalışma ödeneği, nakdi ücret desteği, işsizlik ödeneği, normalleşme desteği kapsamında ülkemiz geninde vatandaşlarımıza toplamda 60 milyar 38 milyon 892 bin TL destek sağlandı. Bundan sonra da devletimiz, hükümetimiz tüm imkânlarıyla aziz milletimizin yanında olmaya devam edecektir.”Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
Bulent 5 ay önce
Ye babam yeeee
İftarda ye
Sahurda ye
Kadir inanır 5 ay önce
Buna kim inanır?
Cemil 5 ay önce
başkan bu yalanlara karnımız tok...ilk seçimde anap gibi sandığa gömüleceksiniz...
katakulli 5 ay önce
sayin cebi , insani degil agayi yasatiyorsunuz ? varsa yoksa reisinizin mutlulugu .
Gkm 5 ay önce
Kimlere edildi hani nerde millet bunalıma girdi borcunu ödeyemez oldu birbiriyle düşman oldu herkes mağdur
61 5 ay önce
Bende şimdi anamın yanındayım,yanındayım demekle iş mi çözülüyor
sokaktaki adam 5 ay önce
işler iyi teşvik var kazanıyorsam niye DÜKKANIMI KAPATTIM.
Borabay 5 ay önce
128 ide yanımıza getir...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@