7m

7m

hyundai

tamfinans

Selahaddin Çebi: Ortahisar farkını gösterdi

AK Parti Ortahisar ilçe Başkanı Selahaddin Çebi'den teşekkür mesajı geldi.

Trabzon 31.01.2022, 12:21
Selahaddin Çebi: Ortahisar farkını gösterdi

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen mitinge şehrin yoğun bir katılım gösterdiğini söyleyerek “Şehrimiz üzerine düşeni yaptı, farkını gösterdi. Sayın Cumhurbaşkanımızı bağrına bastı. Aziz hemşehrilerimize, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, mahalle muhtarlarımız ve tüm AK Gönüllere teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

HASRET GİDERDİK
Selahaddin Çebi, hafta sonu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Meydan Parkı’ndaki programına gösterilen ilgiden çok mutlu olduklarını söyleyerek “Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize teşrifleriyle hasretle beklediğimiz Büyük Buluşma gerçekleşti. Hasret giderdik, özlem giderdik. Tüm Ortahisar da kendisine yakışır bir şekilde meydanı doldurarak Cumhurbaşkanımıza desteğini gür bir sesle dile getirdi.” ifadelerini kullandı. 

CUMHURBAŞKANININ YANINDA YER ALDI
Trabzon’un Türk siyasetindeki önemine vurgu yapan Çebi, şöyle devam etti: “Sayın Cumhurbaşkanımız da Trabzon yürürse Türkiye yürür, diyerek şehrimizin önemini bir kez daha belirtmiştir. Şehrimiz de programa yoğun bir katılım göstererek, üzerine düşeni yerine getirmiştir. Hemşehrilerimiz bir kez daha son 20 yıldır destan yazan, Cumhuriyet tarihi boyunca yapılanların kat be kat fazlasını yerine getiren AK Parti iktidarı ile millî savunmadan sağlığa, SİHA’dan, İHA’dan altyapıdan üst yapıya tüm hamlelerin yanında olduğunu göstermiştir.”  

GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Çebi ayrıca programın gerçekleşmesinde büyük gayret gösteren tüm teşkilat mensuplarına da teşekkür ederek şunları söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımızın Zat-ı Âlilerine, tüm bakanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.  Sayın Cumhurbaşkanımızın gösterdiği yolda ilk günkü aşk ve heyecanla çalışmaya, gönüllere dokunmaya devam edeceğiz.”


Yorumlar (4)
eko 4 ay önce
Bütün Türkiye ye Trabzon u rezil ettiniz. Ortahisar farkını gösterdi evet memuru zorla ilçedekileride otobüsle taşıyarak gösterdi
Trabzonlu Gurbetciler 4 ay önce
Evet 9 yasindaki cocugu dedesi yasindaki adama küfrettirip halka alkislatarak ülkedeki FARKINIZI gösterip biz gurbetteki Trabzonlulari utandirip rezil ettiniz.Yaparsa akp yapar,dünyada esi benzeri görülmemis utanc verici porejelere imza atiyorsunuz.
sürmene61 4 ay önce
müthis bir zafer,Trabzon artik kiyamete kadar bu ayipla anilacak,biz trabzonlularda gurbette sizin gibi hakaret eden kisilerle muhatap olacaz,yaktiniz bizi.
tuncay61 4 ay önce
Trabzon sayenizde üzerine düseni yapti,yaptiginiz halki oraya bedava otobüsle tasiyip dedesi yasindaki adama 10 yasindaki bir cocuugu hakeret ettirdiniz,bravooooooo.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@