Şehit meslektaşlarının kızını doğum gününde yalnız bırakmadılar

Trabzon'da özel harekatçılar, şehit meslektaşlarının kızını doğum gününde yalnız bırakmadı

Trabzon 10.04.2021, 20:07
Şehit meslektaşlarının kızını doğum gününde yalnız bırakmadılar

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü personeli, Diyarbakır'da terör saldırısında şehit olan komiser yardımcısı Tamer Aktaş'ın kızının doğum gününü kutladı.

Şubede görevli bir grup özel harekatçı, şehit Aktaş'ın kızı Betül Aktaş'ın 9. yaş gününü kutlamak için Araklı ilçesindeki Şehit Meriç Alemdar Atış Poligonunda organizasyon düzenledi.

Betül Aktaş, doğum günü pastasını babasının meslektaşları ile birlikte kesti.

Açık havada pandemi kurallarına uygun gerçekleştirilen kutlamaya, İl Emniyet Müdürü Metin Alper'in eşi ve Polis Eşleri Derneği Trabzon Şube Başkanı Kezban Alper, Özel Harekat Şube Müdürü Yalçın İnceismail, şehidin eşi Fatma Aktaş, emniyet müdürlerinin eşleri ve Betül Aktaş'ın eğitim aldığı okulun idarecileri ile öğretmenleri de katıldı.

Terör örgütünün faaliyetlerinin engellenmesine yönelik çalışmalar için Diyarbakır'da geçici görevlendirilen Özel Harekat Komiser Yardımcısı Tamer Aktaş (40), Bağlar ilçesinde 31 Mart 2016'da polis servis aracının geçişi sırasında terör örgütü PKK mensuplarınca bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda 7 silah arkadaşıyla şehit olmuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
hakan 6 ay önce
Allah sana ve güvenlik görevlilerimize uzun ömürler versin
Deli Yürek 6 ay önce
İyiki Doğdun Aslan Parçasının Minik Kızı... Sevdiklerinle Sevenlerinle beraber Sağlıklı, Hayırlı ve Uzun Ömürlü Nice Güzel Yıllara.. İnan Baban Seninle gurur duyuyor! Türk milletinin kafasına pasta yerken taş düşmesin diye Vatanı korudular ve koruyorlar.. Vatanı koruyanlar olmasa bırak pasta kesmeyi, sokağa bile çıkamayız.. Hatta belkide kendi Vatanımızda duramayız.. Allahım güç versin hepinize ve Tüm Şehit Ailelerine! Allahım hep yanınızda olsun inşAllah! Melekler korusun sizleri...
serali 6 ay önce
doğum günün kutlu olsun kahraman babanın güzel kızı Allah sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin sana yüzünden gülümseme asla eksik olmasın.
Davut 6 ay önce
Allah rahmet eylesin. Çok güzel bir davranış, eminyet kuvvetlerimizi tebrik ediyorum.
borabay 6 ay önce
Güvenlik güçleri ve sağlık çalışanlarının hakkı ödenmez. Biri bize sağlığımızı canımızı veriyor, diğeri canımızı malımızı namusumuzu koruyor. Haklarını helal etsinler. onlar için millet olarak görevimizi yerine getiremiyoruz. onalr için en azından dua edelim ey millet.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@