Sayısal Loto talihlisine Trabzonspor ve Trabzon'a yatırım çağrısı

Sayısal Loto'nun bu haftaki şanslı rakamları Trabzon'a çıktı. Bileti satan büfenin sahibi Trabzonlu talihliye 'Trabzon ve Trabzonspor'a yatırım yap' şeklinde seslendi.

Trabzon 26.02.2017, 16:19 26.02.2017, 16:54
Sayısal Loto talihlisine Trabzonspor ve Trabzon'a yatırım çağrısı

Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto'nun 59'uncu hafta çekilişinde büyük ikramiye olan 5 milyon 632 bin 868 lira 75 kuruşu kazanan talihlinin Trabzon'dan olduğu belirlendi.


Sayısal Loto'da ikramiye kazanan talihlinin kuponunu Atatürk Alanı'ndaki bir bayiden yatırdığını öğrenen vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren buraya gelerek milyonerin kim olduğunu öğrenmeye çalıştı.

Bayinin işletmecisi Osman Türe, büyük ikramiyeyi kazanan kuponun bayilerinden oynanmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, "İkramiyenin Trabzon'a çıktığını öğrenince Milli Piyangonun sitesine girerek bizim verdiğimizi öğrendik. Son zamanlarda da sürekli 5 bilenlere ikramiye veriyorduk. Şans bayimizde dolaşıyordu." diye konuştu.

Bayilerinden oynanan bir şans oyununa 15 yıl önce de büyük ikramiye çıktığını anlatan Türe, "Şans, bayimize ikinci kez vurdu. Böyle de devam eder inşallah. Trabzon'a hayırlı olsun. Sürekli oynayanlar var. Az oynayanlar da çok oynayanlar da. 1 kolona da çıkabilir, 10 kolona da. O nedenle kime çıktığı konusunda bir tahminde bulunamıyorum." dedi.


Trabzon ve Trabzonspor'a yatırım çağrısı

Osman Türe, çevredeki esnafın ve vatandaşların kendilerine sürekli olarak ikramiyenin kime çıktığı hakkında sorular sorduklarına da değinerek, şöyle devam etti:

"Biz bir beklenti içerisinde değiliz. Büyük ikramiye çıkan kişi Trabzonspor ve Trabzon'a yatırımda bulunsun. Bir selam verip uğraması yeterli. Kendisini çok merak ediyoruz. Halen bize gelen bir kişi yok. Ayrıca çevre esnafı ve müşterilerimiz arasında da espri konusu oldu. Sürekli gelip talihliyi soranlar oluyor. 'Size mi çıktı? İnternette sizin isminiz yazıyor' diyenler var. Fakat bize çıkmadı."

Türe'nin, iş yerinin camına "Sayısal Loto büyük ikramiye bayimizden çıkmıştır" yazılı döviz astığı görüldü.

Sayısal Loto talihlisine Trabzonspor ve Trabzon'a yatırım çağrısı
Sayısal Loto talihlisine Trabzonspor ve Trabzon'a yatırım çağrısı
Sayısal Loto talihlisine Trabzonspor ve Trabzon'a yatırım çağrısı 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Adnan 4 yıl önce
@Hikmet ne dedun birsey anlamadim :-))
Hikmet 4 yıl önce
bin lira ikramiye kazancı için, bin adam iştirak etmiş bir piyango kumarına yirmidört lirasından beş-on lirayı veren ve yirmidörtten birisini ebedî bir mücevherat hazinesinin biletine vermeyen; halbuki dünyevî piyangoda o bin lirayı kazanmak ihtimali binden birdir, çünki bin hissedar daha var. Ve uhrevî mukadderat-ı beşer piyangosunda, hüsn-ü hâtimeye mazhar ehl-i iman için kazanç ihtimali binden dokuzyüz doksandokuz olduğuna yüzyirmidört bin enbiyanın ona dair ihbarını keşf ile tasdik eden evliyadan ve asfiyadan hadd ü hesaba gelmez sadık muhbirler haber verdikleri halde; evvelki piyangoya koşmak, ikincisinden kaçmak ne derece maslahata muhalif düşer, mukayese edilsin.
eren 4 yıl önce
teyzesi defterdar olan faytonla damda gezer gibi bişey dedi
Hamit YILDIZ 4 yıl önce
Hikmet bey lisanınız çok ağır. Biraz daha öz türkçeyi veya halk ağzını kullanarak yazın lütfen.
Gkan 4 yıl önce
Hikmetcim vAllahi sana katiliyorum ama gulmekten
Hasan Öztürk 4 yıl önce
Şu Hikmet arkadaşın yazdıklarını okuduk dan sonra Ak-parti zihniyetine bir ı kadar daha öfkelendim.Milleti dindar yapalım derken millet iyice kafayı yedi.
selo61 4 yıl önce
hikmet bey ne yapıyorsunuz? :))
osman 4 yıl önce
Hikmet bey yazınla ilgili sizden açıklama bekliyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@