vardallar

Şalpazarı'ndaki fabrika baskınına Ak Parti'den ilk yorum!

Şalpazarı Belediye Başkanının bir fabrikayı basarak ürünlerini yaktırmasına AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu'dan yorum geldi.

Trabzon 21.09.2021, 11:00 21.09.2021, 12:39
Şalpazarı'ndaki fabrika baskınına Ak Parti'den ilk yorum!

Haber61 Haber

Geçtiğimiz günlerde Şalpazarı'nda özel bir fabrikanın, Kuzey Irak Yönetiminde yapılacak seçim için gelen siparişler için şapkalara "Kürdistan" yazılması nedeniyle Belediye başkanı Refik Kurukız tarafından propaganda iddasıyla basılması AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu'ya soruldu.

Mumcu, Kurukız'ın duygusal davrandığını belirterek şöyle konuştu;

"Şalpazarı belediye başkanı, kendisinin kiraya verdiği bir binada bir telefon gelmesi sonucu "Senin binanda böyle bir şey var" denilmesiyle duygusal davrandığını düşünüyorum. Daha itidalli olabilirdi. Ama sonuçta böyle bir şey yaşandı. Keşke yaşanmasaydı. Duygusal davrandı" ifadelerini kullandı.

şapka


Yorumlar (5)
Borabay 1 ay önce
Duygusal davrandı! Fabrika bas, malları yak, yok yaa, burası patogınyamı laaa. Siz neyle bu kafayı yapıyorsunuz. Aldandım özür dilerim, damat hara yaptı 128 milyar, yok yaaaa. Efendi aldandı, yol arkadaşı darbe yaptı... Ka bi gidin yaaa.
Cevahir 1 ay önce
Ucuz kahramanlık...
Osman 1 ay önce
Düşünmeden davrandı demenin kibar yolu..
Hasan YOL 1 ay önce
Sanırım Başkanın Trabzondan hiç haberi yok. Bu market fiyatları bile oylarınızı eritmeye yetti. Ayrıca millet afgan ve suriyelileri istemiyor. sadece bunlar bile oyunuzu eritti ancak siz bunu bile anlamamışsınız.
sokaktaki adam 1 ay önce
hayat pahalılığı elektirik faturası zammi kömür fiyatlarındaki artışı izlemeye devam ediyoruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@