7m

7m

hyundai

Salih Cora'dan mitingdeki çocuğun sözlerine tepki gösterenlere: İkiyüzlülük!

Erdoğan'ın Trabzon mitinginde bir çocuğun sahneye çıkarak Kılıçdaroğlu'na "Hain" demesi Türkiye'nin gündemine oturdu. Konuyla alakalı Salih Cora'dan açıklama geldi

Trabzon 30.01.2022, 20:35

Haber61 Haber Servisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Trabzon'da miting düzenledi. Toplu açılış yapan Erdoğan'ın konuşmasının sonunda Berat Can Gürsoy isimli bir çocuk "Cumhurbaşkanı amca" diye çağırınca sahneye alındı.  Minik çocuk mikrofonu alarak "Bay kemal Cumhurbaşkanı amcamın karşısında kim. O adam hain. Burada en iyi adam. Oyunuzu ona verin” ifadelerini kullandı.

Çocuğun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "Hain" demesi sosyal medyanın gündemine otururken CHP başta olmak üzere muhalefet partilerden sert tepkiler çekti.

Tepkilere AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora yanıt verdi. Cora tepkileri ikiyüzlülük olarak nitelendirerek "Eline silah verilen ve teröre sürüklenen çocuklar için iki laf etmeyenler, ağlayarak sahneye çıkan ve derdini anlatan sonra da eline aldığı mikrofona içinden geçtiği şekilde konuşan bir çocuğa anlamsızca yüklenilmesi ikiyüzlülüktür." ifadelerini kullandı.

erdoğan

Trabzon’da Erdoğan’ın mitinginde çocuğun Kılıçdaroğlu’na hain demesine CHP’den ilk tepki

Kendisine 'hain' diyen çocukla ilgili Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ilk tepki! “O daha çok küçük”

Ekrem İmamoğlu'ndan tepki! "Bir Trabzonlu olarak memleketimde bu şovun yapılmasını kınıyorum"


Yorumlar (34)
trabzon61 4 ay önce
ya bir kez de yanlışı savunmayın, yanlışa kılıf aramayın. Evet yanlış olmuştur özür dileriz deyin. Bir kez de özür nedir bilin. Bu ne kibirdir ki yapılan hiçbir hatayı kabul etmiyorsunuz. Sizin sonunuzu da işte tam bu kibir getiriyor.
nuri 4 ay önce
İstanbulda yaşayan bir Trabzonluyum. Gurbettekileri de rezil ettiniz. Utanıyorum Trabzonlu olmaktan. Gurur duyduğum tek şey Trabzonspor. Onun da kupasını çaldı bu müptezeller
Davut 4 ay önce
Beyler yapmayın siyaset uğruna değerlerimizi rezil edemeyiz. Trabzondan bir siyasiye bir çocuğun hain demesi lekesini sürenler utanmalı
Hihi 4 ay önce
Yobaz insan özür dileyemez
doğan yıldız 4 ay önce
sizi bilmem ama bir trabzonlu olarak ben çok utandım. bunu sizden bekleyemem tabiki.
Hakan genç 4 ay önce
Yazıklar olsun hatayı bile savunuyorsunuz. Sözün bittiği yerdeyiz artık…
Adalet 4 ay önce
Başka bir çocuk ta çıkıp hırsızlara oy vermeyin dermi?
antikus 4 ay önce
sülalesinin feto,dan tutuklanmasini istiyorsa olabilir!!!
birisi 4 ay önce
PKK İLE EL ELE OLANA VERMEYİN DE DER Mİ
mb 4 ay önce
bu hazırlanmış bir oyun dur
rezalet 4 ay önce
bu hükümetin en utanç duyulan zelliği bak onlarda yapıyor mevzusu. başkalarının ne yaptığı makamı ilgilendirmez. başkalarının terör seviciliği senin osman öcalanı trtye çıkarmana izin vermez, başlarının ne halt yediği seni aklamaz. makam senin devleti 20 yıldır yöneten sizsiniz. bu arada hapisteki babası için yapmış diye haber var. 5 yaşındaki çocuk bile kandırabiliyor demektir. rezalet.
Atacan 4 ay önce
bunun adı Türkçede aymazlıktır. Yavuz hırsız ev sahibi bastırır boşuna denmemiş. Efendi olun. Edebinizle yanlış olmuştur deyin. Çabaladıkça bocalıyorsunuz. adam olun adam. Kirli pis siyasete çocukları alet etmeyin ettirmeyin.
erceca 4 ay önce
akliselim olan her trabzonlu bu olayla mahçup olmuştur, Allah akıl fikir versin.
Özgür Ustaoğlu 4 ay önce
Ne oluyor yağ çocukları kullanmaya kadar düşürdünüzya şu siyaseti çok büyüksünüz, kikir kikir gülüyorsunuzya insan o küçük çocuktan çekinir. Level atladı bugün türkiye bravo
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@