7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Salih Cora Atilla Ataman’a neden  “Gel evimi sat şurayı bitir” dedi?

Borsanın toplantısında duygusal anlar..

Trabzon 11.10.2019, 15:03
Salih Cora Atilla Ataman’a neden  “Gel evimi sat şurayı bitir” dedi?

Haber61 Haber Servisi
Levent Ustabaşı

Trabzon Ticaret Borası’nın 3 T sloganı ( Tarım - Ticaret - Turizm) ile başlattığı 12X12 Karadeniz toplantılarının üçüncüsü  Tonya Erikbeli’ndeki Foreya Dağ Tesisleri’nde başladı. 

BİR ANI PAYLAŞTI

Burada tarım ve hayvancılık alanları tartışılırken konuşmalar esnasında Foreya Tesisleri’nin sahibi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman geçmişte yaşadığı bir anısını paylaştı.Bu anının başrolünde AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora vardı.

O BENİM KARDEŞİMDİR 
Duygusal bir konuşma yapan Başkanvekili Atilla Ataman, Foreya Tesisleri’nin yapımı sırasında AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ile inşaat halindeki dağ evinin balkonuna çıktıklarını anlatarak, “Burada şunu söylemek istiyorum. Aramızda vekil olarak duruyor ama ben onu kardeşim olarak görüyorum. Şuradaki balkonda duruyorduk. Bu tesis bitmemişti. Bana dediki; ‘Abi bura ne güzel. Benim bir evim var. Ya sat ya ipotek kullan şurayı bir an önce bitir!’ dedi. Hiç unutmam. Bunu her zaman hatırlıyorum. Ben şimdi o’nu burada alkışlıyorum. Lütfen kendisini alkışlayalım. Sayın Cumhurbaşkanımız buraya geldiğinde kendisine de bunu söyledim. Bana böyle dedi dedim. Çok şükür bitirdik ve evi de satmadık” şeklinde konuştu.


Yorumlar (5)
Misafir 3 yıl önce
Bırakın bu duygu sömürülerini kimi kime anlatıyorsunuz gitsin bir garibana ev alsın evinin parasının beşte birine o kadar merhametli ise sayın ataman sizinde bir eve ihtiyacınız olmadığını cümle alem biliyor bırakın bu işleri Allahaşkına
Ali Başkan 3 yıl önce
kaç kişi evine tereyağ alıp götürüyor, insanlar en son evine tereyağı ne zaman goturdu bunun araştırmasını yapın,halkın insanların sabrı şiddetli geçimsizlik, hayat pahalılığı ve özellikle işsizlikten taşıyor her gün onlarca insanlar mahkemelerde boşanma davaları açıyor, size herşey toz pembe geliyor herhalde !
İbrahim 3 yıl önce
Neyse ne buhabere nede haberin konusuna yoruma gerek yok
Serko61 3 yıl önce
Sabah beri aglayrim ichhhh la ne dedi ne dedi...
Nevzat 3 yıl önce
Vayyyy beee keske SON DAKIKA haberi diye gecseydiniz.... von önemli bir haber kaynagi...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@