banner556

Sağlık Bakanlığı’nın Trabzonlu eski müsteşarı koronavirüse yakalandı

Sağlık Bakanlığı eski müsteşarı Nihat Tosun Koronavirüse yakalandı.

Trabzon 29.08.2020, 19:56
Sağlık Bakanlığı’nın Trabzonlu eski müsteşarı koronavirüse yakalandı

Haber61 - Haber Servisi

Sağlık Bakanlığı Trabzonlu eski Müsteşarı ve AK Parti Trabzon Milletvekili adayı da olan Prof.Dr.Nihat Tosun ve eşinin Covid- 19 testi pozitif çıktı.

Tatil için memleketi Trabzon’da bulunan Nihat Tosun ve eşi, korona virüsüne yakalandı. Fatih Devlet Hastanesi'nden tedavi altına alındıktan sonra bu sabahın erken saatlerinde Sağlık Bakanlığı’na ait özel bir ambulans uçakla tedbir amaçlı Ankara’ya nakledildikleri öğrenildi.

Tosun ve eşinin tedavileri Ankara’da yapılacak.

Yorumlar (17)
Vatandaş 5 ay önce
Siyasî güç böyle birşey işte uçakla da nakletmişsin?bu kayırmacılık bitirecek kendileri haberleri yok...
Dosdoğru 5 ay önce
Sayın Nihat Tosun ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Şimdi sade bir vatandaş olarak devletime ve devlete yönetenlere soruyorum;Nihat Tosun u diğer 83 milyon dan ayıran özellik nedir? Trabzon a gezmeye gelip de Covit 19 tanısı koyulmuş hastalık kapmış herkesi yaşadığı şehire özel uçakla mı gönderiyorsunuz?Ben kendi hakkımı helal etmiyorum.
İbraam 5 ay önce
Niye, Trabzon’da doktor hastahane yokmu. Saray avanesi saltanat sürsün, bizede SMS; gardaş 10 liran varmı. Hala bedava kek çay bekliyoruz...
Emekli 5 ay önce
Halk gebersin, saray avanesi saltanat sürsün.. bu partinin adıda ADALET. Biz yanlış anlamışız, kalkınmamıza yarayan fabrikaları satacaklarmış meğerse, adaleti çökerteceklermiş meğerse...
mehmet sümer 5 ay önce
neden özel uçak?
Misafir 5 ay önce
Tabiyki bunların canı tatlı ülkedeki en kıymetli insanlar benim verğimle saltanat sürpn oh ne ğüzel haram da kan olsun
Sezgin 5 ay önce
Öncelikle devletimiz hiç bir vatandaşını hiç bir yerde bırakmamıştır.Dünyanın dört bir yanından sade vatandaşlar ülkemize özel uçakla getirilmiştir.59 ülkeden 25 bin vatandaş tahliye edildi.Bunlar özel kişi falanmıydı hayır.Peki Trabzonda hergün ambulans helikopter uçuş yapıyor.Sadece Ak partili veya siyasilere mi gidiyor. Hayır.Bu adam Ankarada yaşayan bir Trabzonlu.Kovid kapmış.Herşeyi Ankarada.Günlerce karantinada duracak.Fatih devlette mi yatıp kalkacak.Yoksa kovidli olarak bir akrabasının evin de mi günlerce kalacak.Kim kabul eder hiç kimse.Mecbur dönecek.Neyle otobüsle mi hemde kovidli olarak.Peki imamoğlu gelip kovid kapıp uçak ambulansla İstanbula dönseydi sesiniz çıkarmıydı .hayır.o yüzden boş yapmayın.
Atacan aras 5 ay önce
Bu yurtdışından tahliye edilen vatandaşların uçak parasını devlet mi ödedi sanıyorsun. Yazık olsun kör gözüne.
fatih 5 ay önce
eşitlerden biraz daha eşit olmakta fayda var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@