Sadık Albayrak: Fenerbahçeli müteahhitler bu stadyumu Değirmendere'ye yapacaktı!

Haber61 TV ekibi Trabzonspor-Karabükspor maçı öncesinde Medical Park Stadyumu önünde canlı yayında taraftarın nabzını yokladı. Maçı izlemeye gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak çok önemli açıklamalar yaptı.

Trabzon 03.03.2017, 18:32 03.03.2017, 19:42
Sadık Albayrak: Fenerbahçeli müteahhitler bu stadyumu Değirmendere'ye yapacaktı!

Haber61 / Haber Merkezi / Haber: Tuncay Lakot

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak Haber61 TV ekibine önemli açıklamalarda bulundu. 


Sadık Albayrak şunları söyledi: "Ticari ilişkili olanlar Trabzonspor'a zarar verdiler. Altın yumurtlayan tavuğu katletme noktasına getirdiler. Türkiye'de rant, mevki, popüler olma yüzünden Trabzonspor bu hale geldi. Anadolu'nun abisiydi Trabzonspor, üç büyüklere direnen bir takımdı. 

Şike sürecinde Trabzonspor yönetimi başta yatırım, mali bakımından veya kredi alma bakımından Fenerbahçeli müteahitlere Trabzonspor'u ipotek ettiler. Futbolcu olarak da Galatasaray'a altyapıyı verdiler. Bu konuda da diğer olaylarda da kimse kalkıp siyasi etken oldu demesin. Hepsi laf-ı güzaf. Trabzonspor'a siyaset karıştıran batar. 

Trabzonspor'un yeni stadyumu buraya değil Değirmendere'ye yapılacaktı ve o planlamanın içerisinde Fenerbahçeli müteahhitler vardı. Buna rağmen buraya yapıldı. Bunu kimse bilmez."


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Serkan 4 yıl önce
Bunlar sadece sizin bildikleriniz Sadık bey Trabzonspor camiasının bu şike konusundaki ölüm sessizliğinin arkasında çok iğrenç pazarlıkların olduğundan şüphemiz yok , çünkü bukadar Haksızlığa uğradığımız halde her gelen konuyu unutturmak için olağanüstü çaba harcıyor,TSnin hakkını kendi menfaatleri için peşkeş çekenlere yazıklar olsun.
Ali Fuat.. 4 yıl önce
Hadi ordan, şike sürecinde kupayı Trabzonun elinden alıp fenerbahçesine veren, gerekirse beş yıl avrupaya gitmeyiz diyenin kim olduğunu herkes biliyor..
uğur s 4 yıl önce
Değirmendere bölgesinin şu anki hali hiç hoş değil bence orayada yapılsa fena olmazdı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@