7m


7m

hyundai

Saadet Partisi’nden açıklama: Trabzon’da 2500 esnaf kepenk kapattı

Saadet Partisi Trabzon İl Başkanlığı’ndan açıklama geldi.

Trabzon 05.06.2021, 14:09 05.06.2021, 14:20
Saadet Partisi’nden açıklama: Trabzon’da 2500 esnaf kepenk kapattı

Saadet Partisi Trabzon İl Başkan Yardımcısı Sefa Aygün Basın toplantısı düzenledi.

Aydın, Trabzon’da 2500 esnafın kepenk kapattığını söyledi. 

Aydın ayrıca, asmak istedikleri pankartlara izin verilmediğini belirtip "Propaganda hakkımız elimizden alınıyor" ifadesini kullandığı açıklaması şu şekilde;

Konya Milletvekilimiz Abdulkadir Karaduman'ın gerçekleştirdiği basın toplantısıyla birlikte başlattığımız "Geçim İttifakı" konseptli çalışmamıza şehrimizde hız kesmeden devam ediyoruz.

Bir yıl içerisinde sadece Trabzon'da 2500 esnafımız kepenk kapatmışken, insanımız geçim derdini iliklerine kadar hissederken, Saadet Partisi olarak insanımızın bu feryadına ses olmaya çalışıyoruz. Bir siyasi partinin en temel hakkı olan propaganda hakkımızı kullanarak çeşitli materyaller ile halkımızı bilinçlendirmeye çalışıyor, kamu kaynaklarının israf edildiğini, düzgün yönetilmediğimizi anlatmaya çalışıyoruz.

Bu minvalde hazırladığımız pankartlarımızda; "Geçinemiyoruz, her üç gençten biri işşiz!", "Geçinemiyoruz, esnaf kepenk kapatıyor!", "Geçinemiyoruz, insan onuruna yakışan ücret istiyoruz!" vb sloganlar yazıyor. İlçe teşkilatlarımız ile birlikte şehrin muhtelif yerlerine bu pankartlarımızı asarken her seçim döneminde yaşadığımız gibi en temel hakkımız olan propaganda hakkımız engellenmeye çalışılıyor.

Siyasi partilerin en temel hakkı olan propaganda serbestliği hakkı her geçen gün daha fazla kısıtlanmaya çalışılmakta, iktidar partisi ve uzantıları insanımızın tenceresi kaynatmak yerine siyasi rakiplerini engellemeye kafa yormaktadır. Ne yaparsa yapsınlar evde kaynamayan tencerenin gerçekliği aşikardır. Bu gerçeklik yok sayılamaz, göz ardı edilemez mevcut yönetim ülkemize umut ışığı olamamaktadır.

Milli Görüş hareketi 50 yıldır baskılara, iftiralara, yalanlara, zorbalıklara rağmen Anadolu insanı için umut ışığı olmuş, olmaya devam edecektir. İnsanımızın derdiyle dertlenecek, Türkiye'nin problemleri için çözüm üretmeye devam edecektir. Saraylarda, yalılarda, kibir kulelerinde oturarak insanımızın derdini taşımayan bu yönetim tarih olacaktır!


Yorumlar (12)
Salih keskin 1 yıl önce
Uçuyorum,uçuyorsun,uçacak, uçuyoruz,uçuyorsunuz,uçacaklar
Davut 1 yıl önce
Ak partililer bu eser sizin, tebrikler.
BenDeniz 1 yıl önce
Yok canım dış güçlerin işidir ve ya ca ha pe’nin işidir
ALİ 1 yıl önce
baksana kimse yorum yapmıyor çünkü 100 yüzzzzz haklı ondan halıdan halıya basarken çamurun ne olduğunu unuttular o yüzden Allah'ın Adaleti Sonsuz genişlikte dir.
başkan 1 yıl önce
keşke iktidarıun karşısında olsaydınız ve de tek olsaydınız.. yanaşmalarınız olduğu sürece size güvcenemiyoruz. maalesef..
davut 1 yıl önce
kaç esnafın kepenk açtığını da yazsaymış ya bu arkadaşlar
Davut 1 yıl önce
Bilenbiri bu yorumu ben yapmadım heyecan yapma :) Ben yorum yapsam her birinin girişine teşekkürler Trabzon yazdırılması lazım derdim :)
Bilenbiri 1 yıl önce
Yazsa inanmazsın çünkü....!
Senin ne hinci olduğunu iyi biliriz . .!
Evet covit döneminde kapanan asnaf çok..
Lakin alınan yardımıda sen küçük görürsün...çünkü senin gibiler ikna edilmez..!
birdost 1 yıl önce
ben hiç kapatan görmedim algı kardeşim algı ....
? 1 yıl önce
tuzun kurudur da ondan görmemişsindir.....maaşlı birimisin ????????????
yakun 1 yıl önce
Şimdi akepeliler çıkar: "Trabzon' da 2500 esnaf yok" derler. Ama şunu da kimse unutmasın Trabzon'da Cumhurbaşkanlığı, milletvekili ve yerel seçimlerde akepeye %70' e yakın oy çıkıyor. Bu sonuçlar esas alındığında; Trabzon' da en az 7-8 bin esnaf kepenk kapatması gerekir.
Bilenbiri 1 yıl önce
%70 CHP ye oy verdiğinde Trabzon un halini bilirmisin sen....! sahilleri çöp yığını alt yapısı olmayan 3.sinif kasaba gibiydi bu şehir haberin varmı....!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@