7m

Çapkınoğlu

Rize'de gençler için protokol imzalandı

 Rize Belediyesi gençlere yönelik çalışmaları kapsamında, Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi Projesi'ni uygulamaya başladı. Rize Belediyesi bünyesinde kurulan Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi'nin faaliyetlerini, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki

Trabzon 28.08.2015, 19:07
Rize'de gençler için protokol imzalandı

 Rize Belediyesi gençlere yönelik çalışmaları kapsamında, Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi Projesi'ni uygulamaya başladı.

Rize Belediyesi bünyesinde kurulan Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi'nin faaliyetlerini, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi binasında sürdürebilmesi için Rize Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında üyelere yönelik eğitim, kültür, sanat ve spor aktiviteleri yaptırılmasına yönelik resmi iş birliği protokolü gerçekleştirildi.

Bu kapsamda Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ı makamında ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik ve Rize Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı, Başkan Kasap ile birlikte yapılan protokolü imzaladı.

Protokol ile Rize Belediyesinin oluşturduğu Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi bünyesinde gençlere yönelik yapılacak faaliyetlerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile iş birliği içerisinde çalışabilecek ve Gençlik Merkezi binasında bulunan alanları kullanabilecek.

Rize'de gençler için protokol imzalandı

Rize'de gençler için protokol imzalandı


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@