Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'da Millet Bahçesi'nin ve bazı yatırımların açılışını yapacak.

Trabzon 02.08.2021, 16:56
Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gelecek haftasonunu Trabzon'da geçirecek.

6 Ağustos Cuma günü Trabzon'a gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentte bazı yatırımların açılışını gerçekleştirerek bazı programlara katılacağı belirtildi.

Erdoğan'ın yıkılan Avni Aker Stadı'nın yerinde yapılan millet bahçesinin de açılısını yapacağı öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (30)
Sinan 2 ay önce
Cumhurumuz gelirken bizim kullandığımız trafik yolundan gelsin. Bizim arabalarımızı kırdığımız yollardan gelsin. Bizim nahoş kokusunu aldığımız kıyılarımızdan gelsin. Bizim kumsalı arayıp da bulamadığımız denizimizin kenarından gelsin. Bizim her biri ayrı telden çalan arnavut kaldırımlarımızdan gelsin. Çocuklarımızı ishale yollayan tiski müdürlüğünün kenarından geçsin.Bizim şehri yöneten küçük cumhurlarımız olan il ve ilçe başkanlarımızdan bizi duysun. Bizi gardensofiyadan deri koltuklarında oturup taşları seyrederek zaman geçiren belediye başkanımızdan duysun. Bizi şehremini dediğimiz sıradan valimizden duysun ve fakat sayın cumhurbaşkanımız bizi duymasın, bizi dinlemesin. Bizi bu zat-ı muhteremlerden duysun. Sonra mı? Gitsin, biz de İstanbulun 100 yıl gerisinde sadece oy günleri derdimizi dinler gibi, not alıp yapacağım sihirbazlarıyla baş başa kalalım. Bu şehir sizi seçmesin bütün şehirler sizin olsun. VAllahi üzülmem. Ben şehrimi yönetemeyenlerden daha çok seviyorum.
? 2 ay önce
azeriler yangın söndürmeye geliyorlar biz çay bahçesine....????????
çağatay 2 ay önce
yaşasııın çay geliyor çay
ülke kül oldu biz bahçe açacaz ,
O da güzel hikaye ha 2 ay önce
Ülke yanıyor ama biz millet bahçesi açılışı yapıyoruz ????????
Keyif yapucuk 2 ay önce
Canı gönülden bekliyoruz başkanım, keyif çaylarını unutmazsınız umarım. Hazır ciğerlerimiz cayır cayır yanarken bizde açılış yapar, hep beraber keyif çayı içeriz.
Davut 2 ay önce
Ak partea liker hazır mısınızı çay için?
hakan 2 ay önce
Aktroll garip seninkinin devri de bitiyor. İş bak endine.
Garip38 2 ay önce
Sözde Türklüğü ve cumhuriyeti savunan daaavuttt Türkçeyle dalga geçmiş, mizahsan yazmak istediysen berbat, yoksa günlük hayatında böylemisin? Lgbt sempatizanlığı felan varmı yoksa bizzat ben taaa kendisiyim mi diyorsun?
Ertan 2 ay önce
Sınırdan ordu şeklinde geçen afganlılarıda Trabzona açılışa getirecekmi açılışı bıraksın sessiz istilaya açıklama getirsin bu açtığı bahçelerde çünkü göçmenler cirit atıyor
GOOGLE 2 ay önce
HAFTA SONU KAÇMAK LAZIM
Ridvan 2 ay önce
Eyvah eyvah. Çaycılar kalsın, diğerleri şehri boşaltın, hele de bu trafik keşmekeşinde trafiğe cikacaklara Allah sabırlar versin. Yerli/Yabancı dışardan gelenler yetmişti. Yüzlerce araba daha trafiğe katılacak. Diğer yakın illerden gelecek AKPLILER dr cabası.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@