Rabia Naz'ı babasından flaş sözler: Trabzon'da satılan araçlar incelensin

Babası ‘Rabia Naz’a çarpan aracın içinde 2 genç erkek 1 kadın vardı’ iddiasını ortaya attı.

Trabzon 14.12.2019, 20:05 15.12.2019, 10:14
Rabia Naz'ı babasından flaş sözler: Trabzon'da satılan araçlar incelensin

Rabia Naz’a çarpan arabanın içinde 2 erkek 1 kız olduğunu söyleyen baba Vatan, “Gece gündüz dosyayı inceliyorum, biliyorsunuz. Yine dosyaları incelediğim bir gece, bu izlere rastladım. Resmen kızımın elbisesinin üzerinde lastik izleri vardı. Bunu kriminal rapora sunduk, sonuçları da geldi. Emniyetin kızımın elbiselerini temizlediği ortaya çıktı” dedi.

‘RABİA NAZ’A ÇARPAN ARABA BELLİ’

Olayı takip ettiğinden bu yana siyah bir doblo aracın varlığından bahsettiğini söyleyen Vatan, “Ben bunu çarpan aracı ortadan kaldırmasınlar diye gizledim. Şimdi açıklıyorum, çarpan araç siyah doblo araç değil. Olayı gören araç siyah doblo araçtır. Ben bu siyah aracın peşinden gittim. Siyah dobloyu yıkayan yıkamacı önce siyah doblo araç yıkamadığını söyledi sonra yıkadığını itiraf etti. Daha sonra olayın nasıl yaşandığını Müge Anlı ekibine itiraf ettiler ve anında susturuldular. Olayı yapan araç farklı araçtır. Ve aracın içinde 2 genç erkek ve 1 kadın var. Rabia Naz’ın üstünde çıkan kadın vücut sıvı DNA’sı da bu kadına aittir. Hala o kadın vücut sıvısının kime ait olduğunu söylemiyorlar” dedi.

TRABZON’A SATILAN ARAÇLARI İNCELESİNLER’

Devlet kurumlarının çıkan resmi raporlara rağmen hiçbir şekilde olayın üstüne gitmemesine isyan eden Vatan, “Net adres veriyorum olaydan bir gün sonra Trabzon’a giden, Trabzon’a satılan tüm araçlar incelensin. Hepsinin Giresun'dan çıkarken fotoğrafları emniyette var. Ortaya çıkarsınlar, yolun sonuna geldiler” dedi. (Yurt Gazetesi)


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (13)
Rabia 1 ay önce
insan olanın vicdani bu vahşeti nasıl kabul edebilir.
Cahit akdap 1 ay önce
Kardeşim hesap mahşere kaldı hiç yaklaştık çözülecek deme işin içinde AKP varsa bu dünyada edeler bekleme
Sinoplu 1 ay önce
Akp ismi geçiyorsa ne kadar yarım akıllı varsa iftira atmak için konuşuyor.
Kenan 1 ay önce
Bu adam hasta. Kafayı yemiş. Kendi kendine senaryolar çizip oynuyor. Kardeşi bile söyledi hasta olduğunu. Emniyetin başka işi yok elbisede lastik izi temizlicek. O çocugun ölümünde kesin babanın bir bağlantısı var. Bu kadar hikaye uydurması ondan dolayı
ENGEREKa 1 ay önce
adama harbi harbi kafayı yedirttiler.
abdi abi 1 ay önce
bu adamın davranışları bir tuhaf...
Adem 1 ay önce
Devlet yaşamını hukuk kurallarıyla idame ettirir ona bağlı emniyet vs gibi kurumlarda öyle eğer bu örgütlü yapılar hukukun dışına çıkarlar sa artık onlara devlet ve emniyet denemez
Ahmet Salih Gözen 1 ay önce
Kenan sen katilleri bilip koruyorsun gibi internette dostluktan alınma lastik izleri yayınlandı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@