Proace City Trabzon’da ilk sahibini buldu

Proace City Toyota Plaza Ayyıldız 'da ilk sahibine kavuştu.

Trabzon 06.04.2021, 15:27 06.04.2021, 15:35
Proace City Trabzon’da ilk sahibini buldu

Toyota’nın, kompakt hafif ticari araç segmentindeki yeni modeli PROACE CITY ilk sahiplerine teslim edilmeye başladı.

Hem iş, hem tasarım, teknolojisi ve üstün standart donanımlarıyla özel amaçlar için kullanılabilecek olan PROACE CITY Türkiye’deki tüm Toyota Plazalarda olduğu gibi Toyota Plaza Ayyıldız’da ilk sahibine kavuştu. PROACE CITY’nin teslimatında araçlarının anahtarını Toyota Plaza Ayyıldız Genel Müdürü Mustafa Yıldız’dan alan Mehmet Seis büyük mutluluk yaşarken, PROACE CITY’nin donanım, konfor, teknoloji ve tasarımı karşısında hayranlığını gizleyemedi.

MÜKEMMEL BİR ARAÇ

PROACE CITY’sini teslim alan Mehmet Seis, bir ticari araçta Toyota kalitesini yaşayacak olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “PROACE CITY’nin hayran bırakan stili çok etkileyici. İşin yanında tüm ailemle birlikte Toyota kalitesi ve konforunun da tadına varacağız. Toyota’nın tüm dünyada bilinen üstün avantaj ve özellikleri de eklenince ortaya böylesine mükemmel bir ticari araç ortaya çıkmış. Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan özelliklere sahip mükemmel bir araca sahip olmak çok prestijli olacak” şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Fuat kaplan 6 ay önce
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin
Murat Başkan 6 ay önce
aile reklamlı ticari araç.. evet aile için ideal ama ticari kimliği olması herşeyi bozmakta.. düşünsenize her yıl tüv türk size dokunacak..gaza basamayacaksınız maliye çevirmeside cabası ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@