banner556

Polis 65 yaş üstü vatandaşın inekleri için ot getirdi

Trabzon'un Dernekpazarı ilçesinde polis ekipleri 65 yaşındaki yaşlı şahsın inekleri için pikapla Rize'ye giderek ot getirdi.

Trabzon 26.03.2020, 16:08 26.03.2020, 16:25
Polis 65 yaş üstü vatandaşın inekleri için ot getirdi

 Medeni denilen Avrupa Korona virüs nedeniyle yaşlıları ölüme terk ederken Türk polisi salgın nedeniyle evlerinden çıkma yasağı olan 65 yaş üstündeki yaşlıların her isteğini yerine getiriyor.

Son olarak polis ekipleri Trabzon'un Dernekpazarı ilçesi Merkez mahallesinde yaşayan Salih Düzenli'nin inekleri için istediği 500 kg kuru otu, Rize'nin İyidere ilçesine giderek pikapla evine kadar getirerek teslim etti.

O anlar sosyal medyadan paylaşılırken, görevli polis ekipleri pikapla getirdikleri otları Düzenli'nin ailesine teslim ederek evden ayrıldı.

Yorumlar (4)
servis elemanı 11 ay önce
her belediye bünyesinde ekipler kurarak vatandaşın bu tür ihtiyaçlarına cevap verebillir.Polisi şamar oğlanı ettiniz atatürk görse hepinizi sıra dayağına çeker yazık koca bi teşkilatı ne hale getirdiniz.....
Hakan 11 ay önce
Polis bu işi böyle suistimal edenlerden dolayı kendi görevini yapamaz oldu bee.yarinda arar inek sagdirirsiniz bu adamlara.
serali 11 ay önce
benim amcan 85 yaşında kendi ihtiyacını görüyordu bu uygulama gelince evde kaldı şimdi ihtiyacını kim mi görüyor çocukları torunları peki şimdi soruyorum bu tür ot getir yemek getir su getir vs gibi istiyen kişilerin kimsesi yokmu bence vardır ama nasılsa devlet güzel bir uygulama başlattı ya oglum kızım sen otur evde dışarda vurus var bir tlfnda getirtiriz nasılsa devlet hizmetimiz sundu polisi jandarma yi saglikciyi. keşke gerçekten kimsesiz yanlız yaşayanlar tesbit edilsede bu uygulama öyle devam etse . gerçekten polis asker sağlık cilarn normalde de işleri kolay değil kimse demesin ki bunlar oturdukları yerden para kazanıyor değil biraz insaf iyi niyeti suistimal etmesin kimse .devletimiz bu imkani sundu diye kimse kimseyi kullanmasin yazik gunah.
ünal Arslan 11 ay önce
polis asayişi güvenliği sağlamakla kamu görevlisi yerel yönetimler bu konuda hala sosyal işleri yürütecek eleman temin edemiyormu polis Rizeden trabzona saman getiriyor bırakın Allahınızı severseniz bu olacak işmi şimdi yakışıyormu hiç ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@