Pilot amca bu ne? Uçan ambulans!

Erdoğdu İlkokulu öğrencileri helikopter ve kara ambulaslarını yakından inceledi.

Trabzon 22.03.2019, 17:02 22.03.2019, 17:17
Pilot amca bu ne? Uçan ambulans!

Haber61/Haber Servisi

Trabzon’da miniklere hava ambulansı dersi.. Erdoğdu İlkokulu 2.sınıf öğrencileri hava ve kara ambulanslarını bulunduğu istasyonu ziyaret ettiler.

Ziyarette öğrenciler helikopter ve kara ambulansını yakından görme ve inceleme fırsatı buldu.

Helikopter ambulans sorumlu kaptan pilotu Ünal Köse, Helikopter ambulans hakkında bilgiler vererek çocuklardan gelen soruları cevapladı. Aynı kampüs içerisinde bulunan kara ambulansını ziyaret eden çocuklar hasta kabinine binerek görevlilerden AABT Burak Taş ve AABT Adem KUŞ 'a gördükleri cihazlar hakkında sorular sorup bilgiler aldılar. Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta, “bundan 10 yıl öncesine kadar havaambulansı bile yoktu ama şimdi Trabzon’da güçlü sağlık ekibi ve donanımıyla bölgeye hizmet veriyoruz.” dedi.

Pilot amca bu ne? Uçan ambulans!

Pilot amca bu ne? Uçan ambulans!

Yorumlar (2)
Söğütlü 2 yıl önce
Hastanede parasını ödeyemediği için rehin kalanların olduğu günlerden artık Ambulans helikopterlerin olduğu ferah günlere. Hala utanmadan ‘Akparti’ ne yaptı diye soranlar iyi izlesin
Cevap 2 yıl önce
Tarım ülkesi Türkiye'den samanını ithal eden ve Ucuz sebze kuyruklarına giren Türkiye'ye! Üreten Türkiye'den fabrikaları satılıp bir bir kapanan Türkiye'ye. %300 zamlarla karşılaşan ve tarihte görülmemiş vergileri dayatan Türkiye. Geçmediği köprünün parasını bile ödeyen Türkiye. Camilere siyasetin girdiği Türkiye.

Teşekkürler Ak Parti, Teşekkürler UTANANLAR!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@