banner556

Özkan Sümer'in ismi yaşatılacak

Özkan Sümer'in adı Akyazı'daki yola verilecek

Trabzon 07.01.2021, 17:05
Özkan Sümer'in ismi yaşatılacak

Ortahisar Belediyesi, eski Trabzonspor Kulübü başkanlarından merhum Özkan Sümer'in isminin, Şenol Güneş Spor Kompleksi'nin bulunduğu yola verileceğini bildirdi.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ortahisar Belediye Meclisinin ocak ayı son toplantısı belediye başkanı Ahmet Metin Genç başkanlığında yapıldı.

Toplantıda, Kültür, Çevre ve Spor Komisyonu'ndan gelen, Trabzon ve Türk futboluna sayısız hizmetleri olan Özkan Sümer'in isminin, Şenol Güneş Spor Kompleksi önünde halihazırda bulunan yola verilmesiyle ilgili önerge, AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti gruplarınca oy birliğiyle kabul edildi.

Ortahisar ilçe sınırları içinde yer alan yolun isminin değiştirilmesiyle ilgili yetkisinden dolayı öneri, karar şeklinde Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanlığına gönderildi.

Yorumlar (7)
ceyEr161 3 hafta önce
Senol Günes kompleksinin adini Özkan Sümer kompleksi koysunlar. O sonuna kadar Trabzon'luyudu ve hic bir zaman da bu durusundan bir adim geri atmadi. Gercek degerimiz Özkan hocaydi. Sokaga da Senol Günes sokagi diyelim
Senol Gün 3 hafta önce
Öyle sokaga verilecek bir ...
Özkan birinci degilse ikinci sahsiyettir trabzonspor icin ayip oluyor.
Ersin 3 hafta önce
Bu dört parti şike sürecinde nerdeydi şimdi sadece bir yola bizim efsane başkanın ismini vermek için onay vermeleri ne kadar ilginç dimi çünkü burda istanbul takımlarını ilgilendirecek bir durum yok olsa idi asla bir araya gelip onay vermezlerdi tabi bizde kerizdik yedik sandığın başında görüşürüz
Özgür Ustaoğlu 3 hafta önce
O yolun adını 2010 koysunlar stadın ismini Özkan sümer. Yapabiliyormusunuz? Ama gün gelecek ve olacak inşallah
mücahit şahin 2 hafta önce
Kesinlikle stad EFSANE ÖZKAN SÜMER SPOR KOMPLEKSİ OLSUN SOKAK SENOL
Mevlüt AKÇAİR 2 hafta önce
Milletin gözünü boyamayı bırakın da, Trabzonspor un hakkını birlikte arayın...
Ama dışarda arayın dışarda...
AlcaTraz 2 hafta önce
Özkan baba bu dünyada kıymetin bilinmedi bize hakkını helal et

Gelişmelerden Haberdar Olun

@