banner526

banner535

Ortahisar Belediyesi yeni binaya taşındı

Ortahisar Belediyesi Pazarkapı Yaşam Alanı'nda inşa edilen yeni hizmet binasına taşındı. Belediyenin bütün birim müdürlükleri hazırlanan plan çerçevesinde yeni binaya taşınma işlemini tamamladı.

Trabzon 15.09.2019, 16:45
Ortahisar Belediyesi yeni binaya taşındı

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 16 Eylül Pazartesi gününden itibaren belediyenin bütün birim müdürlüklerinin yeni hizmet binasına taşınmış olacağını söyledi.

Belediyenin kendisine ait hizmet binasının olmadığını belirten Başkan Genç, "Belediyemizin kendisine ait müstakil bir belediye hizmet binası yoktu. Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile aynı hizmet binasını kullanıyorduk. Bu da belediye hizmetlerinin yürütülmesinde zaman zaman birtakım karışıklıklara sebebiyet veriyordu. Vatandaşlarımız hangi bölümün Ortahisar'a ,hangi bölümün Büyükşehir'e ait olduğunu karıştırıyorlardı. Yeni binaya taşınmamızla birlikte bu tür karışıklıklar giderilmiş olacak. Çok modern, bütün ihtiyaçlarımıza cevap verecek, içinde konferans, tiyatro ve meclis toplantı salonunun yer aldığı modern mimari öğelerini bünyesinde barındıran bir eseri belediye binamız olarak hizmete açıyoruz. 16 Eylül Pazartesi gününden itibaren belediyenin bütün birim müdürlükleri yeni hizmet binasına taşınarak burada hizmet vermeye başlayacak. Bundan da büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Yeni hizmet binası yapmak aynı zamanda vatandaşlarımıza da bir taahhüdümüzdü. Aynı zamanda bu sözümüzü yerine getirmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşadığımızı ifade etmek istiyorum. Kendimize ait hizmet binamıza taşınmış olmakla birlikte büyük bir eksikliği gidermiş olduk" dedi.
Belediye hizmetleri aksamadan devam edecek

Belediye hizmetlerinin yeni binada daha nitelikli ve verimli bir şekilde yürütüleceğini kaydeden Başkan Genç, "Bütün müdürlüklerimiz kendi görev alanlarıyla ilgili işlem ve muamelelere hiç aksatmadan devam edecekler. Vatandaşlarımız belediyemizin taşınmasından dolayı herhangi bir mağduriyetle karşılaşmayacaklar. Her türlü işlemlerimizi 16 Eylül Pazartesi gününden itibaren yeni binamızda veriyor olacağız. Böylesine güzel ve modern bir binayı ilçemize kazandırdığımızdan dolayı büyük bir kıvanç ve onur duyuyoruz. Hizmetlerimizi yeni binamızda daha nitelikli ve verimli bir şekilde sürdüreceğiz. Taşınma sürecinde büyük emeği geçen birim müdürlerimize, personelimize ve başkan yardımcılarımıza çok teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah'tan hayırlı ve güzel hizmetler yapmayı nasip etmesini diliyorum”diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Kanunı 12 ay önce
Hızmet yok ama ne hıkmetse ortalık resmi bına doldu sasılacak iş
davut 12 ay önce
Otobüsü olmayan belediye olarak ilk iş kedilerine bina yapmak oldu. Mükemmel bir hizmet
Kamu yönetimi 12 ay önce
Trabzon 'a raylı sistem kurulmalıdır
Sınıf öğretmeni 12 ay önce
Hayırlı olsun inşAllah amin Allah'ın izniyle Bismillahirrahmanirrahim
Kadir Yılmaz 12 ay önce
Aktrolları 10 yıldır fabrika yok 3 Belediye proje tamamladı ????
Alp TÜRK 12 ay önce
Ohh ohh Allah rahatlık versin paşalarımıza...daha iyi hizmet için lüks arabalara da ihtiyaç olacak...yeni eve yeni eşya lazım birde...
Mustafa muhcu 12 ay önce
Saraydan baska dusunceniz yok hizmet icin saray deyil emek lazim
Saziye Fethi Derelioglu 12 ay önce
Hayırlı olsun Allah yolunuzu açık etsin Güle güle oturun yeni binaya yeni memur işçi alımı olacakmı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@