Ortahisar Belediyesi yeni binaya taşındı

Ortahisar Belediyesi Pazarkapı Yaşam Alanı'nda inşa edilen yeni hizmet binasına taşındı. Belediyenin bütün birim müdürlükleri hazırlanan plan çerçevesinde yeni binaya taşınma işlemini tamamladı.

Ortahisar Belediyesi yeni binaya taşındı
banner432

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 16 Eylül Pazartesi gününden itibaren belediyenin bütün birim müdürlüklerinin yeni hizmet binasına taşınmış olacağını söyledi.

Belediyenin kendisine ait hizmet binasının olmadığını belirten Başkan Genç, "Belediyemizin kendisine ait müstakil bir belediye hizmet binası yoktu. Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile aynı hizmet binasını kullanıyorduk. Bu da belediye hizmetlerinin yürütülmesinde zaman zaman birtakım karışıklıklara sebebiyet veriyordu. Vatandaşlarımız hangi bölümün Ortahisar'a ,hangi bölümün Büyükşehir'e ait olduğunu karıştırıyorlardı. Yeni binaya taşınmamızla birlikte bu tür karışıklıklar giderilmiş olacak. Çok modern, bütün ihtiyaçlarımıza cevap verecek, içinde konferans, tiyatro ve meclis toplantı salonunun yer aldığı modern mimari öğelerini bünyesinde barındıran bir eseri belediye binamız olarak hizmete açıyoruz. 16 Eylül Pazartesi gününden itibaren belediyenin bütün birim müdürlükleri yeni hizmet binasına taşınarak burada hizmet vermeye başlayacak. Bundan da büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Yeni hizmet binası yapmak aynı zamanda vatandaşlarımıza da bir taahhüdümüzdü. Aynı zamanda bu sözümüzü yerine getirmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşadığımızı ifade etmek istiyorum. Kendimize ait hizmet binamıza taşınmış olmakla birlikte büyük bir eksikliği gidermiş olduk" dedi.
Belediye hizmetleri aksamadan devam edecek

Belediye hizmetlerinin yeni binada daha nitelikli ve verimli bir şekilde yürütüleceğini kaydeden Başkan Genç, "Bütün müdürlüklerimiz kendi görev alanlarıyla ilgili işlem ve muamelelere hiç aksatmadan devam edecekler. Vatandaşlarımız belediyemizin taşınmasından dolayı herhangi bir mağduriyetle karşılaşmayacaklar. Her türlü işlemlerimizi 16 Eylül Pazartesi gününden itibaren yeni binamızda veriyor olacağız. Böylesine güzel ve modern bir binayı ilçemize kazandırdığımızdan dolayı büyük bir kıvanç ve onur duyuyoruz. Hizmetlerimizi yeni binamızda daha nitelikli ve verimli bir şekilde sürdüreceğiz. Taşınma sürecinde büyük emeği geçen birim müdürlerimize, personelimize ve başkan yardımcılarımıza çok teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah'tan hayırlı ve güzel hizmetler yapmayı nasip etmesini diliyorum”diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kanunı
Kanunı - 1 ay Önce

Hızmet yok ama ne hıkmetse ortalık resmi bına doldu sasılacak iş

davut
davut - 1 ay Önce

Otobüsü olmayan belediye olarak ilk iş kedilerine bina yapmak oldu. Mükemmel bir hizmet

Kamu yönetimi
Kamu yönetimi - 1 ay Önce

Trabzon 'a raylı sistem kurulmalıdır

Sınıf öğretmeni
Sınıf öğretmeni - 1 ay Önce

Hayırlı olsun inşAllah amin Allah'ın izniyle Bismillahirrahmanirrahim

Kadir Yılmaz
Kadir Yılmaz - 1 ay Önce

Aktrolları 10 yıldır fabrika yok 3 Belediye proje tamamladı ????

Alp TÜRK
Alp TÜRK - 1 ay Önce

Ohh ohh Allah rahatlık versin paşalarımıza...daha iyi hizmet için lüks arabalara da ihtiyaç olacak...yeni eve yeni eşya lazım birde...

Mustafa muhcu
Mustafa muhcu - 1 ay Önce

Saraydan baska dusunceniz yok hizmet icin saray deyil emek lazim

Saziye Fethi  Derelioglu
Saziye Fethi Derelioglu - 1 ay Önce

Hayırlı olsun Allah yolunuzu açık etsin Güle güle oturun yeni binaya yeni memur işçi alımı olacakmı


banner472

banner441