Ortahisar Belediye Meclisi'nde TFF'ye tepki: Herkes haddini bilsin!

Ortahisar Belediye Meclis toplantıları bugün başlarken TFF'nin Trabzonspor'a uyarı yapması gündeme geldi.

Trabzon 05.04.2021, 15:15 05.04.2021, 15:48
Ortahisar Belediye Meclisi'nde TFF'ye tepki: Herkes haddini bilsin!

Trabzonspor'un FİFA'ya şikayeti sonrası TFF başkanı Nihat Özdemir'in Trabzonspor'u uyarması konusunu gündeme getiren CHP Meclis üyesi Ömer Dayı "Herkes haddini bilsin"dedi.

Bunun üzerine söz alan Ahmet Metin Genç "federasyon Başkanını şiddetle kınıyorum. Federasyonu başkanı Trabzonspor'a uyaracağına 2010 yılında şike yapan Fenerbahçe'nin yöneticisi olduğunu unutmasın. FETÖ nün yaptıklarının altına sığınarak şikeyi kapatmaya çalışmışlardır. Fenerbahçe 2010 2011 yılında şike yapmıştır. Eski Başkanı 'yaptımsa Fenerbahçe için yaptım' demiştir. 2010 2011 yılında Fenerbahçe şike yapmıştır Nokta!"   ifadelerini kullandı. 

Haber61 Haber ServisiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
yusuf e 6 ay önce
Gercekleri söylemek buna denir.Partisi belirtilmese daha iyi olurdu kesinlikle politika yapiyor denilecek.
Garip38 6 ay önce
Canım benim ya , CHP partisi olarak Kemal efendi çıksın desin ki 2010/2011 şampiyonu Trabzonspor’dur, ama SIKAR diyemez oy kaygısı var Türkiye genelinde ama sizin gibi il oylarından çıkar sağlayacak çıkarları olan insanlar ancak bunu dillendirirler
Şadi 6 ay önce
İnsanlığın futbola kumara vs... işlere ayıracak kadar zamanı ve maddiyatın varmı acaba. İyi faydalı şeyler varken koskoca devletin yetki ve görevverdiği çok değerli yöneticiler bu boş işlere zaman ayırması yakışıyormu hepimize acaba. 3-5 yerli veya yabancı futbolcu parayı alacak sizse cebinde 5 kuruşu olmayanı değilde onları düşünmeniz haksızlık.
dördüncücemre 6 ay önce
Yahu arkadaş bir Allah'ın kulu çıkıp ta şu Büyük TRABZONSPOR’u tehdit eden hadsiz TFF başkanına demiyor ki be şikeci; 1- TRABZONSPOR şikayetini nereye yapmış FİFA ya, FİFA ne zamandan beri mahkeme olmuş, olmuşta bizim mi haberimiz yok. 2-Sen önce kendi pisliğini temizle kupamızı iade et. UEFA şike listesinde yer alan takımları ihraç et. Hadi oradan hadi oradan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@